Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP: Pony Life (Gen 4.5) - Obecná diskuze
#21
G5 úvodný film bude v 3D kvôli kinám, ale seriál bude našťastie normálne v 2D Pinkiesmile A nie hento nie je ono, to je G4.75, resp. G4.5.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#22
legion: odkial mas tyto informace? Rainbowderp
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#23
Wink 
To zní celkem fajn, ale pokud bude seriál ve 2D, tak by film mohl být stejně jako minulý mix 2D a 3D. To vypadalo docela dobře ne? Raritywink


"Mabye next time you will take a second look and not judge the cover of the book" Zecora
Odpovědět
#24
Nový trailer Pinkiesmile https://www.equestriadaily.com/2020/06/p...ailer.html
Odpovědět
#25
Mno, stale k tomu mam jen jeden historicky vyraz:

UGH!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#26
Když to vidím... ...tak sem nahraju obrázek, který jsem před pár dny našel na facebooku. Uložil jsem si ho jako velice trefný obrázek, který v dnešní době sedí k opravdu hodně seriálům. Názor na vývoj MLP G4 během let můžeme mít různý, nikomu ten svůj nevnucuji, ale když vidím tyto trailery na Pony Life, tak sem ten obrázek musím nahrát, protože to opravdu sedí. Nemusíte ten obrázek brát doslova, ani já ho tak neberu, ta čísla sérií nahoře si tam můžete představit jaká chcete podle toho, jak to vidíte vy, ale zkrátka na začátku je 1. série a na konci co jiného než Pony Life.


Přiložené soubory Miniatury
   
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
#27
Už vyšla i "seznamte se" videa (podobně jako kdysi u FIM), takže už můžeme posoudit seriál nejen z hlediska "grafiky", ale i ohledně (alespoň do jisté míry) charakterů postav:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL..._xSGw8SmgZ
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#28
Když tohle vidím, tak to na mě působí jako úplný extrakt povrchnosti. Zatímco FIM má hloubku jako (dosadte si zvíře jaké vám přide vhodné), tohle bude jen plochý povrchní výtažek v sitcomovém stylu bez jakékoliv hloubky. Připomíná mi to různá videa na youtube, která jsem v poslední době viděl, třeba o Simpsonových. Porovnávali tam, jak se ten seriál měnil během dlouhých let, co je natáčen. Ve starších sériích bylo obvyklé, že joke byl vrstevnatý a postupně eskaloval, na rozdíl od jiných show, kde byl obvyklý jednoduchý druh humoru typu něco se stane - následuje takový ten typický zvuk nahraného smíchu, smějte se. Právě tento styl humoru Simpsonových je jeden z důvodů, proč se ten seriál stal tak populární. U těch novějších sérií už se to smrsklo jen do takového jednoduchého formátu, kdy třeba někdo řekne něco, co má být vtipné, a to je všechno.

A mimochodem, když jsem se na ta videa podíval, je tam jenom 5 postav. Kde je Applejack? V těch scénkách vystupuje s ostatními, ale svoje video nemá. To by potvrzovalo konspiraci, že tvůrci se snaží zastrčit Applejack za ostatní postavy, protože představuje jižanské stereotypy (takhle jsem to někde četl) a to se nehodí do jejich nově levicového pohledu na svět, který by měl oplývat diverzitou (i té si v novějších sériích FIM můžete všimnout). A pokud bude tímto pohledem na svět naplněna G5, a to samozřejmě bude, tak to bude vážně "krása".  AJ lie
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
#29
Tail: tak bronies se to nelibi….hmmm...ze by to byl umysl? Rainbowhuh Rainbowderp Rainbowlaugh Facehoof
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#30
Nemyslím si, že bylo úmyslem, aby se seriál znelíbil dospělým fanouškům.

Jinak prostě PonyLife beru spíš jako komediální a karikaturní seriál, který by klidně mohli v Equestrii vysílat, kdyby měli televizi Rainbowlaugh rozhodně jej neberu jako G5. Ano, nemám potřebu se na něj dívat, protože to není můj šálek kávy (stejně jako FiW, nebo FoE). Jistě bych byl radši, kdyby navázala G5, ale jelikož zatím není, tak tu mezeru holt Hasbro překlenulo... tímhle.

Co se vývoje MLP:FiM jako takového, už jsem to taky psal: když těch 9 sezón rozdělíte na první čtyři a posledních pět, tak to bude dávat větší smysl (tohle rozdělení zaměření v dlouhém seriálu je k vidění i v případě jiných fenoménů). Je to způsob, jak se scénáristé vyrovnávají s dilematem "je to furt stejný, nuda" vs. "je to už úplně něco jinýho, odcházím".
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)