Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Místa s Pony goodies
To je běžné už i ve Sparkysu.Když prodavačka viděla u mě dva BB,tak mi řekla "Vy jste taky ten ohmatávač?". S úsměvem jsem jí to potvrdil,načež dodala že tam před hodinou byly dvě slečny,které si taky ohmataly balíčky Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Nevím jestli to patří sem. Ale Obchodní řetězec puntanela rozjel akci. 1+1 zdarma na novou séri BB. 100% je to ve Fóru nové Karolíně v Ostravě. A je to o de dneška.
Odpovědět
(03.11.2012, 18:53)Pajzl Napsal(a): Rainbowlaugh Jen aby nám je potom neprodávala sama, až akce skončí Rainbowlaugh (A ten kupón mám vlastně taky Pinkiecrazy )

Nooo... Jiná prodavačka, která zrovna byla poblíž, už to věděla. Vyberou nejžádanější figurky a udělaj si z jejich přeprodávání byznys Applejackconfused

(03.11.2012, 20:23)Memphis Napsal(a): Nevím jestli to patří sem. Ale Obchodní řetězec puntanela rozjel akci. 1+1 zdarma na novou séri BB. 100% je to ve Fóru nové Karolíně v Ostravě. A je to o de dneška.

Rozhodně to sem patří. http://www.puntanela.cz/kontakty/t-46/ Pražský obchody mám dost z ruky, ale kdyby zrušili akci ve Sparkysu na Můstku, tak se tam podívám, až zas něco našetřím.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Ve Sparkysu na můstku pořád platí 1 plus 1 akce na BB! Je tam 5. i 3. řada.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Fun1k: Ze 3. řady tam sou už jen mnou pečlivě probraný zbytky. Nikde už se nový blindbagy z 3. řady neobjevujou. Za chvilku to bude nedostatkový zboží. V listopadu se začnou prodávat blindbagy 6. a 7. řady (bůhví kdy dorazí k nám).

Obzvlášť Big Mac a Lyra (pro ty kterým se líbí víc než ta z 5. řady) budou nedostatkovým zbožím. (Kompletní mane6 bude v 6. řadě.) Je tam taky dalších 9 background poníků z MLP FiM (všichni 4 hřebci, když počítám Big Maca).
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(09.11.2012, 12:46)Xeelee Napsal(a): Fun1k: Ze 3. řady tam sou už jen mnou pečlivě probraný zbytky. Nikde už se nový blindbagy z 3. řady neobjevujou. Za chvilku to bude nedostatkový zboží. V listopadu se začnou prodávat blindbagy 6. a 7. řady (bůhví kdy dorazí k nám).

Obzvlášť Big Mac a Lyra (pro ty kterým se líbí víc než ta z 5. řady) budou nedostatkovým zbožím. (Kompletní mane6 bude v 6. řadě.) Je tam taky dalších 9 background poníků z MLP FiM (všichni 4 hřebci, když počítám Big Maca).

Měl jsem dneska štěstí a Lyru jsem získal. (nahupuju náhodně, nechávám sepřekvapit)
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Hahááá pozoor
Globus Praha - čakovice:
[Obrázek: 25q7ifl.jpg]
[Obrázek: 30t27lx.jpg]

takže kdo by chtěl BB ať mi dá vědět, dohodnem se
Odpovědět
oni maji samostatne zberatelsky balene Mane 6 v krabickach, tak to uz je fakt rarita(y)!
Hnghghgh!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
A jaka vlna prosim Pinkiesmile ? Ze bych zajel busem pro svuj prvni blindbag Rainbowlaugh
Odpovědět
Super Rainbowlaugh,a zapoměl jsem se zeptat,jsou tam "Brony Friendly" prodavačky ? Že se tam v tom budu moci přehrabovat a luštit číselný kód ? Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)