Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha
já sem schopnej minout i tu hospodu Rainbowlaugh ...hele, když jsme u toho, je tam někde poblíž nějaké hlídané parkoviště? třeba i placené
Alone in the dark.
Nopony to ask me.
Nopony to be with me.
Nopony to stop me...nopony to safe me from myself...
Odpovědět
Hmm, tak jsem asi slepý, ale ani zaboha tu nemůžu najít v kolik je sraz v tečce Pinkiesmile Pochopil jsem že hafo lidí tam bude od otevíračky, ale na kolik se plánuje promítání? Mám před tím ještě nějakou práci, tak abych si to zorganizoval Pinkiesmile
Merci Pinkiehappy
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
(09.11.2012, 22:27)Antošík Napsal(a): Ta hospůdka jak řiká Spock zní dobře, hlavní je, jeslti se tam dá někam do rohu sednout, dát si pivko a kreslit poníky než se otevře Tečka Pinkiesmile jak že se jmenuje?

U svatého Filipa a Jakuba - http://www.filipjakub.cz/
Svatá prostato, píše se tu, že byste si měli vyříznout srdce.
Běžte radši k Huderům na diluviální držkovku.
A k ní si dejte né Plzeň, ale Staropramen, má lepší poměr cena výkon.
Odpovědět
Tak děkuju - takže lidi, já tam teda budu, pokud mi to aspon ještě někdo potvrdíte, jinak můžu do Prahy dojet pozdějc, páč rodinný výlet odpadl ... pude někdo do filipjakuba a v kolik? Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
no tak já bych tam mohl byt cca ve tři na 100% ale budu asi někde už dřív. Tak snad tam někdo bude. Když tak má někdo nervy v tý hospodě mě naučit aspoň trochu nakreslit poníky ?? Rainbowlaugh

Kdyby mě tam někdo očekával tak vypadám podobně jako takhle teda krom toho že nebudu vypadat jako slepej Rainbowlaugh
[Obrázek: IMG_20121109_233325-1.jpg?ver=0]
Focený dneska 9.11 2012 23:43 Rainbowlaugh to světlo bylo dost silný na moje oči-
Derpytongue2 Miluji mlp. Ponies are so Best!!! Derpy is the Best of the Best!!! Derpytongue2
_______________________________________________________________

DragonsCz-DeviantArt
Odpovědět
(10.11.2012, 00:13)Antošík Napsal(a): Tak děkuju - takže lidi, já tam teda budu, pokud mi to aspon ještě někdo potvrdíte, jinak můžu do Prahy dojet pozdějc, páč rodinný výlet odpadl ... pude někdo do filipjakuba a v kolik? Pinkiesmile

budu tam teda...ve tři pokud najdu místo k parkování...
Alone in the dark.
Nopony to ask me.
Nopony to be with me.
Nopony to stop me...nopony to safe me from myself...
Odpovědět
(09.11.2012, 22:36)Black_Dashie_Cat Napsal(a): já sem schopnej minout i tu hospodu Rainbowlaugh ...hele, když jsme u toho, je tam někde poblíž nějaké hlídané parkoviště? třeba i placené
Ano jedno placené je přímo na Arabesově náměstí. Chodím sem do školy takže vím.

Derpytongue2 Miluji mlp. Ponies are so Best!!! Derpy is the Best of the Best!!! Derpytongue2
_______________________________________________________________

DragonsCz-DeviantArt
Odpovědět
tak jsme na zítra připravili stylový občerstvení... http://bronies.cz/Vlakno-TheKubajs-a-jeh...1#pid63461
Odpovědět
(10.11.2012, 00:50)DragonsCz Napsal(a):
(09.11.2012, 22:36)Black_Dashie_Cat Napsal(a): já sem schopnej minout i tu hospodu Rainbowlaugh ...hele, když jsme u toho, je tam někde poblíž nějaké hlídané parkoviště? třeba i placené
Ano jedno placené je přímo na Arabesově náměstí. Chodím sem do školy takže vím.
díky... jestli tam uvidíte parkovat černou mazdu (špinavou, parkuju totiž u silnice) a na zadku nálepku Rainbow Dash s nápisem Brony...je moje Pinkiesmile
   
moji fotku najdete mezi fotkama v představení
Alone in the dark.
Nopony to ask me.
Nopony to be with me.
Nopony to stop me...nopony to safe me from myself...
Odpovědět
Paráda, tak já tam taky zkusim dorazit tak nak na tu třetí Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)