Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrava okolí
#81
Tak to já nevím. U mě jedno místo je, ale nějak moc se mnou nepočítejte Rainbowlaugh
Do srazu perverzáků zbývá 25 dní !
Kdo neví, tak zde dávám opět info http://www.facebook.com/events/160431530769150/ Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#82
Je tu taková komplikace, asi bych musel někde přespat, no nebo jestli mi jede něco o půlnoci Rainbowlaugh můžu zchecknout idos
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
#83
(14.11.2012, 15:21)Dumbass_CZ Napsal(a): Do srazu perverzáků zbývá 25 dní !
Kdo neví, tak zde dávám opět info http://www.facebook.com/events/160431530769150/ Pinkiesmile

Daleko to nemam, mozna se ukazu, uvidim podle prace.
20%
Odpovědět
#84
Jo, to by bylo super Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#85
Moje otázka stále zůstává. Je tu někdo ochotnej kdo by se mě ujal na přespání? Rainbowlaugh
[360NOSCOPE][MLG][YOLOSWAG]MONTAGE[420BLAZEIT]
Odpovědět
#86
Možná lavička v parku Rainbowlaugh
Zkusím se pár lidí poptat, a pak ti písknu přes SZ Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#87
Díky Dumbotrone Rainbowlaugh
[360NOSCOPE][MLG][YOLOSWAG]MONTAGE[420BLAZEIT]
Odpovědět
#88
Dumbotron ... super. Další zkomolenina Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#89
hele, máte už vymyšlený nějaký upřesnění času kdy bude nějaký sraz někde (nemyslím teď datum, jen ten čas, jestli teda furt platí ten 8.12), jde tu o to abych si podle toho našel nějaký ideální spoj. A nechci být nějak otravný ale kdyby to bylo k večeru nebo tak nějak, byl bych radši u někoho přespal Rainbowlaugh ono teď kdy je tma jak v .... už v 6pm by se mi asi moc nechtělo ještě pak přestupovat v Suchdole. (mám tendenci očekávat všude na nádražích v noci huliče, ochlasty.... Rainbowlaugh )


(sakra musím si udělat řidičák ale moc se mi do toho nechce Raritycry )
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
#90
Srazy většinou u nás začínaj kolem 10ti ráno Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)