Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2013 a další cony
#21
Tak vám píši sem, že jsem udělala maximum pro vaší komunitu a pokud toho nevyužijete, tak vás do jednoho pomlátím! Pinkiecrazy

Po dohodě s Vaškem jsem přenechala jeden den z naší linie Bronies a to neděli. Jiný den Vašek nepodporoval, protože vás bere jako dětský pořad. Na FF máte skutečně zelenou...
Žádám ale jednu věc, protože chci dohlédnout na to, aby má snaha nepřišla do kytek...

Organizátorem toho jednoho dne bude Corwin! Potom mi to je už jedno, ale PGF je za dveřmi a pomůžu mu vše zařídit, navíc to k němu na Strahov mám kousek atd. Vaší komunitu kromě pár lidí moc neznám, proto chci, aby to dělal někdo v koho mám důvěru a zpětnou kontrolu...

Vím že je to blbé, ale riskuji kvůli vám, tak chci mít jistotu...Fluttershyouch
(prosím neukamenujte mě Pinkiesad2 )


Dále posílám komunikaci s Vaškem:

Jana Elohir Maksoudová
Ahoj

15:40
Václav Pravda
ahoj

15:45
Jana Elohir Maksoudová
Chtěla jsem se tě optat na pár věcí.
1. Potřebuješ něco aktuálně k Pragoffestu? (letáčky, propagaci, web nebo tak?)
2. Píše mi několik lidí z bronies, kam mají dávat své přednášky a jestli je možné je dát pod nás. (minimálně ty, které se netýkají přímo seriálu, ale třeba jejich vlivu na fandom atd.)
3. Bude to na Modré škole? Vím, že se nějak řešila změna prostorů a už jsem nedohledávala jak to dopadlo...

15:45
Jana Elohir Maksoudová
Dík za odpovědi

15:49
Václav Pravda
Jo, bude to Modrá, z toho druhého místa se nám neozvali včas, tak to budu řešit až na další rok

15:49
Jana Elohir Maksoudová
Dobře a spací místnosti zase nahoře?

15:49
Václav Pravda
jen třídy, tělocvična nebude
Bronies - jen naprosté minimum, jedna přednáška denně, ne víc

15:50
Jana Elohir Maksoudová
Jj, můžeme psát zase seznam ubytovaných Zdence, viď?

15:50
Václav Pravda
jo, podle návodu na webu
místa bude málo, tak kdo nebude přihlášený, bude mu seznam na dvě věci

15:51
Jana Elohir Maksoudová
Jasně, to se domluvím s ostatními

15:52
Václav Pravda
já se ozvu asi zítra vedoucím linií ohledně termínů. Web už nebudu chtít, letáčky zase dobrovolně.
vlastně kecám, zítra od rána už nejsem doma, tak asi až v neděli

15:53
Jana Elohir Maksoudová
Ok
A můžu se optat, proč jsou bronies tak omezení? Mají vcelku pěkné přednášky...

15:53
Václav Pravda
budou mít svůj program na FF

15:54
Jana Elohir Maksoudová
vlastní linii?

15:54
Václav Pravda
v podstatě ano
bude to spojení s Infantilconem

15:54
Jana Elohir Maksoudová
takže sublinii

15:54
Václav Pravda
to je otázka, kdo to povede, spíš to bude naopak

15:54
Jana Elohir Maksoudová
Hm
Ok, přetlumočím jim to na stránky

15:55
Václav Pravda
už jsem na to téma odpovídal asi třem lidem Twilightsmile

15:56
Jana Elohir Maksoudová
jj vím, řeší to na stránkách
Je to poměrně silná a aktivní komunita

15:57
Václav Pravda
Já nemám nic proti tomu, když jim ze svého programu na PGF dáte celý den. Ale nechci dělat mišmaš program o miliónu věcí.
protože den by dokázali propagovat, ale mišmaš nejd epořádně propagovat ani vámi, ani jimi.

15:59
Jana Elohir Maksoudová
Já jim klidně den dám, ale ať se přihlašují pod nás, ať v tom pak tedy není bordel
A já jim naklikám přednášky do stejného dne...

16:00
Václav Pravda
to je lepší mít dvě linie, protože jinak to nepůjde propagovat odkazem na Amber, bude problém s anotacemi v brožuře atd.

16:01
Jana Elohir Maksoudová
Tak není problém... Dáme jim první den a kdyby přednášek bylo náhodou moc, tak nějakou okrajovou můžeme zařadit k nám...
Klidně si to vezmu organizačně na sebe a zaučím někoho, kdo to vezme na FF sám... Aby se naučil s Amberem atd.
Alespoň dobrá zkouška před FF, ne?

16:02
Václav Pravda
Ještě tahle - já nechci jejich samostatnou linii na PGF. Ovšem pokud ty budeš mít nadupaný program bez jednoho dne a ten jim dáš (neděli), tak ok. Ale jestli budete vy vycpávat program a ještě počítat s nimi, tak bude lepší, když MF pořady rozpustíme do jiných linií (RPGA, Pevnost, Fantasy&History), protože potřebuji udržet program v prvním patře a zatím mi pořád jedna místnost přetéká nahoru

16:03
Jana Elohir Maksoudová
Přednášek máme dost, jako vždy... Ale nemáme problém nějaké navíc zařadit... Neděle a čtvrtky někteří lidé buď jsou ve škole/odjíždí dříve domu, tak není problém jim to přenechat

16:04
Václav Pravda
Ve čtvrtek je to na nic, které děti jim na to přijdou večer od 18 hodin? A jestli to nebude zároveň pro děti, tak to nemá smysl dělat
tedy na PGF

16:05
Jana Elohir Maksoudová
Mno tak neděle je beztak jen dopoledne, tak jim to můžeme nechat v tu neděli

16:05
Václav Pravda
jo
zároveň to bude pro ostatní lidi změna a občerstvení programu

16:06
Jana Elohir Maksoudová
Většina z nich je pražských, tak není problém

16:07
Václav Pravda
dobře. Musím jít pro děti do školky a školy, tak zatím ahoj

16:09
Jana Elohir Maksoudová
jj měj se, prosímtě pak mi kdyžtak až budeš mít čas napiš, jak si představuješ organizaci a jestli to nějak rozdělíš, nebo to mají házet pod nás a skončí v neděli pod MF

16:09
Václav Pravda
samostatně

16:09
Jana Elohir Maksoudová
Ok, mám hledat organizátora, nebo to hodíš na mě?

16:10
Václav Pravda
nehledej, buď si to vybojují nebo to nebudou mít

16:10
Jana Elohir Maksoudová
Ok

16:10
Václav Pravda
nemá cenu někoho hledat, pokud sami nebudou o to usilovat

16:10
Jana Elohir Maksoudová
Corwin totiž psal, že by si to vzal
A ten mi pomáhal už minule, tak tuší co se má dělat


Co z toho plyne? Jakmile si to Corwine přečteš, tak napiš Vaškovi, že chceš vést ten den linii a že ti s tím pomohu a můžete se dát do příprav...

1. Chcete vlastní propagační letáček? Pokud ano - vymyslete hesla (stručná!), obrázek, pozadí atd.
(tady máte jak by to cca mělo vypadat - Letáček
2. Budete propagovat i jinak? Pokud ano - jak?
3. Vymyslete přednášky na celé odpoledne. Musíte přilákat fany i děti a musíte mít návštěvnost!
4. Pokud někoho napadají okrajové přednášky, mohou být zařazeny pod Manifest, kdyby se do linie nevešly...
5. Jakékoliv dotazy klidně pište...

PS: Díky, ano máme na FF nejlepší místnost a vypadá to, že o ní přijdeme... Pinkiegasp Fluttercry
Tell my she is not. She is! Twilightblush Raritywink
Odpovědět
#22
Ok. Je videt, ze neni cas. Tak to na Pragac veme pod kridla Corwin. V utery se dohodneme, jak to poresime interne a jak budeme resit FF a svoji linii.

Po uterni schuzce budeme mit konecne jednotny hlas a Uz si to budeme resit sami.
Odpovědět
#23
OK, kdyby bylo cokoliv potřeba dejte vědět. Ráda vám pomůžu a poradím...
Až si někoho vyberete na vedení linie, ráda mu poradím co a jak a kdy se do odevzdává, abyste neměli postihy, nepřišli o volňásky atd.

Věc kterou můžete dělat všichni je rozdávání letáčků. Pokud budete mít své, je to lepší, jsou hezčí a máte na nich vlastní info...

A platí zásada: 200 rozdaných letáčků = volňásek. Pokud by chtěl někdo roznášet aktivně, aby neplatil vstup, klidně mu strčím do praciček i manifesťácké Pinkiehappy

Pokud budete chtít, tak se k úterní schůzce také mohu připojit...
Tell my she is not. She is! Twilightblush Raritywink
Odpovědět
#24
Nejsem na tom sice časově kdovíjak skvěle, ale na budoucnosti bronies na conech mi záleží, takže jsem ochotnej pomoct s čim bude potřeba (jenom na přednášky asi nejsem ten pravej člověk). Názorově jsem na tom teď stejně jako Wonderbolt: Kidscon/Infantilcon ne-e, vlastní linie ano (i když se trochu obávám nedostatku programu)
I used to stand still
Nestydatá reklama na moje patlaniny
Odpovědět
#25
Já s organizací a rozdáváním letáčků rád pomůžu. Když za to bude volňásek, tak se zlobit nebudu Twilightsmile Pořád mám prachy tak akorát na jídlo a telefon.
Je tu vůbec někdo komu by nevadil Kidscon nebo Infantilcon? Chápu to správně, že ta úterní schůzka je Skype konference? Nedomlouvaj se takový věci líp osobně? Navíc nemám mikrofon a Skype mi na PC nesmí. Asi sem moc paranoidní a po tolika bezpečnostních aférách...
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#26
(22.11.2012, 18:24)Xeelee Napsal(a): Já s organizací a rozdáváním letáčků rád pomůžu. Když za to bude volňásek, tak se zlobit nebudu Twilightsmile Pořád mám prachy tak akorát na jídlo a telefon.
Je tu vůbec někdo komu by nevadil Kidscon nebo Infantilcon? Chápu to správně, že ta úterní schůzka je Skype konference? Nedomlouvaj se takový věci líp osobně? Navíc nemám mikrofon a Skype mi na PC nesmí. Asi sem moc paranoidní a po tolika bezpečnostních aférách...

musime respektovat, ze ne vsichni maji cas jit do hospody v dany den a ne kazdy bydli v Praze

Odpovědět
#27
Ahoj,
organizuji pro ADvík 2013 My Little Pony linii a sháním schopné osoby, které by mi pomohly. Proto bych se ráda obrátila na toto fórum, zda by jste mi nebyli schopni pomoci, vzít si třebas nějakou tu přednášku nebo workshop a reprezentovat tak MLP:FiM na ADvíku nejen před věrnými Bronies, ale také před těmi, kteří nemají nejmenší tušení, o co jde.

Pokud by jste se tedy chtěli zapojit do organizace PonyConu v rámci ADvíku 2013, budu ráda za spolupráci.
Kdokoli by měl zájem, napište mi sem nebo PM.
Tereza "Tessík" Jiroutová
Odpovědět
#28
(22.11.2012, 19:07)Wonderbolt Napsal(a): musime respektovat, ze ne vsichni maji cas jit do hospody v dany den a ne kazdy bydli v Praze

... v tom případě začal u respektování výroku "dohodneme se" a nezaměměňoval jej za "už dohodnuto a bude to tak, jak píšu". btw. ptal se tu snad někdo někoho, jestli má v úterý večer čas? Nějak jsem si nevšiml.

A jestli se máme společně dohodnout na dalším postupu (což je pokud si dobře vzpomínám účelem téhle diskuze), tak bych určitě nejen já ocenil, kdyby se místní diskuze nesla v duchu "společně se dohodneme" a ne "Bude to podle mě, protože jsem to tak řekl!". V opačném případě k rozumné dohodě dospějeme jen těžko.

Souhlas nebo má se vzájemnou domluvou někdo problém?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#29
(22.11.2012, 19:07)Wonderbolt Napsal(a): musime respektovat, ze ne vsichni maji cas jit do hospody v dany den a ne kazdy bydli v Praze

OK. Nevěděl sem, že se na pořádání budou podílet i mimopražští. Je v plánu i něco AFK? Cokoliv. Nemusí jít o hospodu. Jestli bude potřeba vyrobit třeba dekorace, tak můžem organizační schůzku spojit s workshopem.

Má tu někdo představu co by mělo bejt na letáčku a jak by měl vypadat? Dělal už někdy někdo nějakej MLP letáček? Moh bych zkusit něco vytvořit. Už mám tvorbu nějakých letáků a pozvánek za sebou. Nebo můžou dát kreativci hlavy dohromady v Tečce.

Tessík: V jakém stavu je organizace MLP linie? Máš už přislíbenej nějakej program?

Ještě mě napadá, že bysme měli monitorovat plánovaný MLP přednášky a vymyslet způsob jak sabotovat šílenosti týkající se sexu apod. Pinkiesick
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#30
Advik bych do tohodle netahal, je pozdeji nez PragoFFest nebo FFko, a musime nejdriv udelat poradny prvni krok, abychom ukazali ze to jde a Brony linie je vitana.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)