Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
(21.11.2012, 00:56)Foulwynd Napsal(a): ...kdyby na to byl jenom čudlík, kterej by například invertoval barvy pozadí a textů.. Pinkiesmile

Není to jen o inverzi.
Pokud někdo udělá kompletní "mlp-related" MyBB skin, tak se může dát výběr skinu k dispozici. Ale myslím kompletní, tj. úprava barev panelů, textů, ale i obrázků pokud bude třeba apod., ne jen změnit barvu pozadí a textu... Pinkiesmile
Akorát je potřeba dát pozor, aby byly věci nezávislé na skinu dobře vidět ve světlém i tmavém skinu (např. smajlíci, barvy uživatelských skupin, odkazy apod.)


(21.11.2012, 01:25)WhiteWind Napsal(a): Nemohlo by se dát yay např. do závorek? Jednou jsem poslal link a udělal jsem tam smajlík -_-

Změněno, dal jsem ho do dvojteček Pinkiesmile
Kód:
:yay:
Chápu, že zakazovat smajlíky pro celý příspěvek není ideální... Ajsmug
Odpovědět
Mám jeden návrh. Podľa pravidla č.1
Citace: Zákaz používání jmen postav MLP: FiM jako nick. Výjimku dostanete pokud jste ho používali ještě v době před MLP: FiM.

Podľa mňa by sa tie účty maly "odbanovať" alebo najskôr na ich e-mail napísať správu že ich účet na Bronies.cz bude odbanovaný ale musia si zmeniť meno podľa pravidla č.1.....
To je len návrh. Chcem povedať že možno tí užívatelia neboli aktívny na fóru v tej dobe, kedy sa ustanovili navé pravidlá.
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
Zbytečnost. Pokud už někdo zabanovaný byl, a chtěl se do komunity znovu přidat, tak si založil nový účet. Není už třeba řešit. Pravidla jsou pravidla.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(21.11.2012, 20:46)Brony dash Napsal(a): Mám jeden návrh. Podľa pravidla č.1
Citace: Zákaz používání jmen postav MLP: FiM jako nick. Výjimku dostanete pokud jste ho používali ještě v době před MLP: FiM.

Podľa mňa by sa tie účty maly "odbanovať" alebo najskôr na ich e-mail napísať správu že ich účet na Bronies.cz bude odbanovaný ale musia si zmeniť meno podľa pravidla č.1.....
To je len návrh. Chcem povedať že možno tí užívatelia neboli aktívny na fóru v tej dobe, kedy sa ustanovili navé pravidlá.

Nikdo odbanovan nebude, pravidla jsou pravidla.
Vsichni dostali vcas varovani a upozorneni, kdo nereagoval, dostal ban.
Odpovědět
Co takhle omezit pocet prispevku do vzkazniku, napr. na 5 denne?
Tak by se zamezilo spamu a mozna by konecne byly videt i uzitecne prispevky.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Shoutbox je takove integrovane irc fora. Nevidim duvod, proc to omezovat.

Odesláno z mého DumbPhone Wildfire S IV. s DumbDroidem 9.3.7 Kysela Okurka pomocí Tapatalk 2
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(23.11.2012, 08:53)MidnightShadow Napsal(a): Co takhle omezit pocet prispevku do vzkazniku, napr. na 5 denne?
Tak by se zamezilo spamu a mozna by konecne byly videt i uzitecne prispevky.

Moc bych to neomezoval, přeci jen je to chat na pokec, na uvolnění... Pinkiesmile Užitečné příspěvky patří do příslušných témat. Nicméně samozřejmě příspěvky porušující pravidla hlásit.
Odpovědět
(18.09.2012, 08:14)Refly Napsal(a): Pokud je zobrazena notifikace na nové PM, tak se rozbije šablona fóra - celý obsah se totiž obalí tagem <a> (který není navíc ani ukončený - </a>).

Fixed... Ajsmug
Odpovědět
Refly: Super, na to jsem nějak nemohl přijít Pinkiesmile
Odpovědět
velmi sa mi paci ako sa vsetko preorganizovalo v sekcii zrazov ... urcite narocna a zdlhava praca a hlboko to cenim ... ale neda mi pre prehladnost navhrnut este jeden detail a to Jiné srazy premenovat na Uskutočnené zrazy
pretoze bud je to oficialny zraz ... SK/CZ alebo zahranicny ... nic ine uz vpodstate neexistuje ako kategoria a srazy ktore sa konali trochu komplikuju navigaciu v tychto v forach ... a bolo by to pekne miesto kde by boli vsetky spolu a clovek by tam nasiel fotky atd
DABASteam


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)