Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 6: Sleepless in Ponyville
#61
(08.12.2012, 19:48)MaoOokaneko Napsal(a): Jinak nepřijde vám, že to bylo nějak jinak animované? Hlavně co se pozadí a výrazů týče Pinkiecrazy (v jedné chvíli tam Scootaloo vypadala děsivěji než Pinkamena)

Jo, přijde mi to trochu jiný. Ten starší styl jsem měl radši.

Jinak, říkejte si co chcete, ale nejlepší byla Luna.
All problems are illusions of the mind.

- Eckhart Tolle


Odpovědět
#62
(08.12.2012, 22:20)Nitram Napsal(a): No a Rarity se zase chovala jak...no, řekněme poněkud sobecky.

Rarity byla prostě Rarity Pinkiehappy

Říkejte si, co chcete, Luna si prostě epizodu ukradla pro sebe. Strašně se mi líbil ten motiv, co hrál v pozadí, podobný byl i v první epizodě, jak Twilight říká "Good job, Spike".
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#63
Pro mě to byl zatím nejlepší díl ze 3. série. Dobrý příběh, tajuplno, vešlo se to i do časového rovrhu, objevila se Rarity a Luna. Co víc chtít? Raritywink
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
#64
Hádám, že většina lidí tu popisující díl už stejnak jednou i vícekrát viděla.Takže sem mohu už napsat, co k tomuto dílu cítím.

(Když tak se určí pravidla, kdy se může už otevřeně psát o ději. Dal bych to od 21:00 hod.)
Jsou tam dvě věci, které mě ohromily.
První věc : Na to že Luna tu opět hrála vedlejší roli, tak ukázala že i křoví se dá důstojně zařadit mezi hlavní postavy. A tohle právě jsem osobně potřeboval vidět v nějakém díle a vůbec jsem netušil, že to uvidím zrovna v tomto. A v takovém spojení to bylo předvedeno že hned dvě věci, které jsem chtěl vidět se tu objevili a to dokonce ve společném duchu.
Defacto jsem pro tuto chvíli žil celý půlrok od mého objevu MLP a od zamilování se do Luničky. Trpělivě jsem očekával, až jí uvidím ve své pravé podobě. Tajemnou, pomáhající, klidnou a i hravou zároveň, což pak dokázala na konci, když se objevila potají za stromem a s úsměvem mrkla na Scoot. To bylo pro mne spouštěčem slz v mých očích.
Velmi mile mě překvapilo, že se Luna dostávala do snů a pomohla tak poníkovi ukázat ten správný směr.( že by narážka na film počátek? Twilightsmile )

Druhá věc?. RD a Scoot. Jak se RD dokázala ujmout Scoot a tím pádem se z ní stala její jakoby sestra, kterou očividně nemá a Scoot ji opravdu potřebuje. Vždyť SB a AB mají své sestry o které se mohou opřít, když jim teče do bot, nebo potřebují utěšit. Jenomže Scoot je na to sama a tak jsem ronil slzy i nad tím, jak se RD toho ujala se vší parádou a svým přiznáním, že se bála taky první děsivé epizody tak dala najevo, že jí je Scoot velmi blízká.Kór, když jí pak vzala s sebou do vzduchu na kopýtku.
Bože tam bylo emocí !
Bohužel jsem nebyl dvakrát nadšen z Rarity. Přecijen se pak s SB dobře bavili,ale tvůrci si mohli odpustit udělat z SB posluhovačku.Vždyť už jsme o pár pěkných dílů dále na to aby se Rarity chovala takto.
Tento díl na mne velmi zapůsobil. Hlavně emoce tu byly na správném místě, proto ho považuji za jeden z nejlepších dílů vůbec.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#65
Celkem dobrá epizoda... Když jsem Lunu viděl v ukázce,tak jsem potají doufal,že dostane větší roli. A co se týče Rarity,tak přemýšlím,jestli to Sweet nedělala schválně,protože ji vytáhla na kemp... +1 pro autory. Pinkiesmile
Tak co?Už jste taky házely svou přítelkyní?
A jen tak mimochodem,nehrajete geocaching nebo dračí doupě 2? Pinkiesmile
Odpovědět
#66
A co by Luna dělala, kromě východů a západů měsíce, než měla na starosti spánek a sny? Celestia kromě východů a západů slunce vládne Equestrii.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
#67
Ano. Luna dělala ve své pracovní době přesně to, co se od ní očekávalo a konečně to bylo vidět.Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#68
[Obrázek: hA4D0FB04]

A sakra... Twilightblush
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#69
Vážně? Občas by musela být dost chudákRainbowlaugh (ale mohlo by to být zajímavé a to dost!)
Tak co?Už jste taky házely svou přítelkyní?
A jen tak mimochodem,nehrajete geocaching nebo dračí doupě 2? Pinkiesmile
Odpovědět
#70
Co chudák... chudáci my. Připomnělo mi to ten kouzelný obrázek ve stylu "představte si, ze existuje paralelní svět, kde poníci píšou fanfic o vás" a u toho obrázek Discorda u počítače s bublinou "And then... they... kiss..."
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)