Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 4.76 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arosis - Povídky a překlady
Dokončena nová povídka nesoucí název Až na věky

Příběh o lásce ze všech největší. O lásce mezi Princeznou Cadance a Shining Armorem
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
tak to bude zajímavé
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Ty jo! Já brečim jak želva.Pinkiesad2

Láskou nabité a neskutečně dojemné psaní, které tu v čechách mezi bronies nemá obdoby.
Jsem rád, že tu je alespoň někdo, kdo má pochopení pro tu pravou ideu, co MLP v sobě má a dokáže to tím nejlepším způsobem vyjádřit v podobě psaní tak nádherných povídek o ponících.

Je vidět, že ten pravý bronies nevidí v MLP jen něco chvilkového na sezonu a nestaví poníky do takových rolí, které pro ně jsou spíše potupou. Pravý bronies naopak ve svém psaní dokáže poníky uchovat ve své podobě a svém prostředí a jsem nesmírně rád za to, že tu mezi námi takový je.Pinkiesmile

Nicméně k povídce: Až na věky

Nádherný příběh dvou zamilovaných poníků, kde ovšem čas odsypává zrnka všem stejně a jednou prostě příjde ten okamžik a tím je loučení se svým milovaným.
Shining Armor odešel ze světa, kde jeho životní pouť byla spojena s jeho největším štěstím, princeznou Cadance. Láska mezi oběma poníky však i po jeho odchodu zůstane v srdcích na věky a tento okamžik odloučení je vlastně jen nepatrný přechod přes most. Přechod, jenž oba musí projít, aby opět byly na věky spolu.

Arosisi. Děkuji Ajsmug




Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Díky Blue, že jsi vyjádřil myšlenky, které jsem měl také, ale nevěděl jsem, jak je správně sformulovat Twilightsmile

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
jo moje slova opravdu nádhera
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Ke dni, kdy měl skončit svět tu mám pro vás novinku.

Mou tvorbu nově naleznete i přímo na mých vlastních stránkách pro ni určených: rivel-arosis.webnode.cz

První příspěvek bude dodatečně upraven a odkazy přesměrovány tam. Stávající odkazy na Google Docs však zůstanou i nadále funkční.
Veškerá aktualizace mé tvorby tedy bude od nynějška probíhat tam, ale zde ve svém vlákně vás na novinky samozřejmě také upozorním.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Flutterryay Yay, ty jedeš!

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Tak co ti napsat? Asi to, že tvoje tvorba patří k zlaté špičce zde na foru a že oproti mně a mnohým dalším umíš vybrat zajímavé popisy a přirovnání.

Jsi prostě zlatý Arosis. Ajsmug
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Děkuji za pozitivní hodnocení vás všech.

První příspěvek prošel rozsáhlou úpravou. Snad bude přehlednější a navíc vás nasměruje na mé stránky.

Pokud narazíte na nějaký nefunkční odkaz, tam mi dejte prosím vědět.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Nová kapitola Slzy a Vločky přeložena.

Kapitola 10. (Google Docs)

Twilight je konečně s tím koho tolik miluje, ale něco není úplně v pořádku. Do konce nám chybí již jen jedna poslední kapitola.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)