Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dumbassovské hatlapatlaniny
#41
Tak zkus si kreslit Ikea tužkou na vyvyklaném stole zpaměti ??? A k tomu mým úměním xD Kreslit jako Terok, Legeden nebo Manďák určitě nebudu xD Zkusím tu FS zlepšit, a pak jí tu dám znovu spolu s mým novým obrázkem. Ale to asi, až si koupím normální tužku xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#42
Tak už jsem zkoušel kreslit na 30x30 cm místě na stole, na koleni venku, u konferenčního stolku (nábor Muži v černém Pinkiesmile ), ale vždycky alespoň perem nebo tužkou.. mikrotužky jsem nesnášel už ve škole (protože ryju jako prase, takže to prostě nevydrží Rainbowlaugh ).. Jestli je to zpaměti, tak bod navíc Pinkiesmile Heee.. umění se dá kdykoliv vylepšit cvikem.. sice nemusíš dosáhnout mety nejvyšší, ale většina z nás taky nejezdila první hodinu v autoškole jak pilot formule jedna..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#43
Ano, je to tak.
Nuda již překročila 13. stupeň richterovy škály, a rozhodl se pustit uzdu svému grafickému ... "umění", dá-li se to tak nazvat. Začal vectorovat ! Rainbowlaugh

Dávám zde svůj úplně první vector, který kdy byl mou myší s mou rukou vytvořen. Není nic moc, a poslední detaily ... už jsem byl unavený Rainbowlaugh Debilní je, že jsem si nečetl pořádně žádné návody, a prostě jsem zkoušel, jak by to asi mohlo jít. Mno, dopadlo to jak to dopadlo Rainbowlaugh
Ssvůj první vektor jsem se rozhodl udělat nějak spešl. Dumb nerad jenom něco kopíruje. Musí to být po jeho. Tak jsem vzal Spitfire, a vydumbil jí, čili změnil na mužské pohlaví alias udělal z ní mou ponysonu. Ať se vám líbí Pinkiesmile

PS: Ty oči jsou hrozné ! Rainbowlaugh

[Obrázek: jrrJC.png]

A předloha:

[Obrázek: CKBVE.png]

Jde vidět, že to je trošku jiný ne ? Rainbowlaugh

PS: To vectorování mě baví. Už se du připravit na nové dílo. Asi to bude blind RD Pinkiesad2
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#44
Řasy, tvar oka a víčka! Vždy dva (u velkých očí tři) odlesky. Velký odlesk je normála k osvitu scény, malý odlesk značí kam se poník dívá Pinkiesmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#45
Na ty už jsem kašlal. Ty se mi už dělat nechtěli Rainbowlaugh Navíc mi Inkscape zas klekl, tak na to kašlu tím tuplem Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#46
Ja by som toto nenakreslil doma v kľude a nie to ešte v buse Rainbowlaugh


Odpovědět
#47
Tak čím začít.Mezi levou zadní a pravou přední by neměla být ta mezera vybarvená,pokud tedy neděláš mutanta se 3 zadními nohami.
U nohou je docela dost vidět rozdíl v tloušťce čáry,která je ohraničuje.
Oči by asi potřebovali nějaké ohraničení.Ale tím si nejsem jistý.
Mezi některými čarami jsou mezery,proto možná chyba č.1
U ucha to dole trochu vypadá,že hříva roste přímo z něj.
Ale na první pokus to vypadá dost dobřeRaritywink
Odpovědět
#48
Mě zase vůbec nevadí že nemá řasy, alespoň je poznat, že je to kluk Ajsmug a vypadá to jinak, ale dobře. Chválím použití tělové barvy. Červení OC poníci vypadají vždycky hrozně, protože mají většinou tu nejzářivější červenou, co paleta může dát...
Jsou tam malé technické nedostatky, jako linie kolem linie u hřívy a vybarvené místo u nohy, které mělo být očividně průhledné.
Také to vypadá poněkud ploše, protože tam nejsou ani ty náznaky stínů, které v mlp bývají na vzdáleném křídlu a nohou.
Jinak důležité je, že tě to baví a pokračuj v tom Twilightsmile
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
#49
(12.01.2013, 19:05)mp5991 Napsal(a): U ucha to dole trochu vypadá,že hříva roste přímo z něj.

Jo, to mi trošku blbly vrstvy, a po nějakém čase už jsem neměl nervy, to dále deformovat Rainbowlaugh

(12.01.2013, 19:05)MaoOokaneko Napsal(a): Jsou tam malé technické nedostatky, jako linie kolem linie u hřívy a vybarvené místo u nohy, které mělo být očividně průhledné.

Ajkakrajta ... no vidíš to. Děkuji, a opraveno Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#50
Právě dělám na RD, a strašně se mi líbí jenom obrysy. Aspoň tam nejsou oči, takže tam není co zkazit Rainbowlaugh

[Obrázek: sad_rd_outline_vector_by_dumbasscz-d5r9g1s.png]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)