Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci z vědeckého pohledu
#61
Kdyby to celé vyvalila na trh tak okamžitě devalvuje drahé kameny, musí po troškách
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#62
(29.01.2013, 15:48)Discordian Napsal(a): Pokud nám to uspokojivě chemicky zdůvodníš, proč ne Rainbowlaugh Helium je sviňa inertní a jeho ionizační energie je hodně vysoká.
Pak tu máme samozřejmě například všechno to buněčné dýchání a další procesy které by se musely od podlahy předělat.

Podle mě mají pegasové v těle nějaký orgán (obdoba vzduchového vaku (teď si nejsem jistý jménem) u ryb), který Obsahuje plynný H2 a který díky vztlaku vzduchu snižuje váhu těla pegase, tudíž stačí menší síla k tomu, aby mohl letět.
Meow?
Odpovědět
#63
(29.01.2013, 16:00)Azuliana Napsal(a):
[Obrázek: h3FD73BCE]

prumyslovej fén Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
#64
Proč by měli mít He2O když vodík je lehčí než helium a navíc je pro ně He odpadní látka? Ale když vezmeme v potaz, že je pro ně helium produkt metabolismu, jak vzniká? Možná na principu jaderných reakcí v slunci z vodíku, navíc by přitom zídkávali neskutečný množství energie.
Odpovědět
#65
Nebo na principu studené fúze.. i když nebyla oficiálně uznaná, byla by asi logičtější pro vnitřek poníků než termojaderné reakce při miliónech stupňů..

Pro pohon této reakce by např. poníkům mohl sloužit přírodní uran, jehož rozpadem by se zároveň zahřívali ve vyšších výškách.. museli by ale být vysoce efektivní při využití této energie a nebo vysoce odolní vůči většímu množství (i když, když se člověk podívá na toho pegasího ramba, tak možná moc nejsou Pinkiesmile )
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#66
Ten drahokam nahrává mé teorii pěstovaní a zrání drahokamů. Ten malej byl třeba ekvivalentem ledového vína (cena víc jak 1200/l ) kdežto ostatní byly jako krabičák (i 35 kč/l)
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
#67
(29.01.2013, 16:00)Azuliana Napsal(a):
[Obrázek: h3FD73BCE]

Proč mi ten diamantovej oblek připomíná Elvise? RainbowlaughRainbowlaugh
Odpovědět
#68
Tobi, Kráľ je večne živý! Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
#69
Když už se oháníte tím průmyslovým fénem k ocenění kamínků, víte alespoň, jakou cenu ten fén má?

Já bych se třeba vůbec nedivil, kdyby si ho jako prototyp vyrobil nějaký kutil na koleně. Pak nabízel, ale nikdo neměl zájem, jeho přitelkyně neustále naznačovala, ať se toho zbaví, až to nakonec dal naší slavné trojici za pakatel Scootangel
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#70
podle mě to je tak že celá equstria není ani v našem vesmíru takže jsou v jiném vesmíru s jinými fizikálnímy zákony toď má teorie
Brohoof to everyone /)
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)