Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výroba vlastního kostýmu/cosplay - Fluttershy
#8
(18.09.2012, 03:17)illindor Napsal(a): Skvělá práce Pinkiehappy (a odvaha Rainbowlaugh). Kolik to celkem stálo?

Díky Pinkiesmile celkové náklady odhaduju tak na 2500,- Kč. Nejvíc stály látky (všechno přibližně 1500,-, většina toho za žlutou) a paruky (562,-) zbytek byly drobnosti. Dalo by se nejspíš i za méně, když by bylo víc času vybrat levnějšího prodejce.

(18.09.2012, 06:43)Dumbass_CZ Napsal(a): Jak řekl illindor - skvělá práce. Vypadals o 20% cooler Rainbowlaugh

Dík Ajsmug ale RD na FF vypadala přecejen víc cool Rainbowlaugh

(18.09.2012, 12:41)MidnightShadow Napsal(a): Ja nevim... Cosplay Fluttershy na chlapovi... Verim, ze vyroba stala hodne prace i casu, ale nemuzu to nenapsat. Vypadas v tom strasidelne a nevedet, ze jde o cosplay ponika, tak te zaradim do sve kolonky "rychle pryc a vymazat to z fotek i z pameti" a utecu Rainbowlaugh

... a to jsem vybíral fotku, kde nevypadám tak hrozně Rainbowlaugh yep, čekal jsem, že to někdo napíše - dík za to. Neplánuju se ukazovat někde jinde než před lidmi, kteří alespoň tuší. Ano, působí to všelijak na různé lidi (byť trochu strašidelně působím i normálně Ajsmug ) a už když jsem se do výroby pouštěl, napadlo mě, že u někoho v téhle kolonce prostě skončím - pár známých/kamarádů už mě kvůli tomu zavrhlo, ale splněný sen mi za to stál Pinkiesmile když nic jiného, tak si alespoň ověřím platnost některých nepsaných pravidel v praxi.

(18.09.2012, 14:15)AzazelCZ Napsal(a): moc dobrá práce Twilightsmile ale opravdu bych nesebral dost odvahy to někde použít Twilightblush

Díky Twilightsmile na poníkovském conu to docela šlo... dost tomu pomohl i fakt, že zahodit v tuhle dobu vynaložené úsilí by mě mrzelo mnohem víc. Hodně jsem si přál cosplay konečně vyzkoušet a tohle byla šance, která se nejspíš už nebude opakovat.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Výroba vlastního kostýmu/cosplay - Fluttershy - od Jamis - 18.09.2012, 23:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)