Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výroba vlastního kostýmu/cosplay - Fluttershy
#12
(19.09.2012, 07:47)Arosis Napsal(a): Musím říct, že se jedná o skvělou práci. A toho času, co to muselo stát.

Díky Twilightsmile od tebe takové hodnocení potěší dvojnásob. Času jsem nad tím strávil hodně, ale tolik co ty nad povídkami nejspíš ne Pinkiesmile

(19.09.2012, 07:47)Arosis Napsal(a): Já bych asi na něco takového odvahu nenašel, a když už tak bych šel nanejvýš za nějakou mužskou postavu, ale jsem rád, že se tací lidé mezi námi najdou Pinkiehappy

Odvaha... mno... Rainbowlaugh řekněme, že touha byla nakonec silnější než strach a když pak zažiješ ten pocit... tak to máš spočítané, protože už tě nepustí: Stát se na chvíli svou oblíbenou postavou i v realitě? YAAAY! Ajsmug

PS: Vždycky když čtu tvé příspěvky, tak si vzpomenu, protože jako předloha pro tenhle cosplay posloužil stejný obrázek, jako tvůj avatar Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Výroba vlastního kostýmu/cosplay - Fluttershy - od Jamis - 19.10.2012, 00:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)