Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše reakce na začátek S3, a další epizody této série ?
#35
Těšil jsem se na to jak malej jaroslav a ... špatný to rozhodně nebylo. Jen teda král Sombra byl pro mě fakt velký zklamání. Padouch co vypadá poměrně dost padoušně, ale bohužel jen vypadá. Že by taky jako i _dělal_ nějakou padouchovinu, tak to už jaksi né. Jen se akorát snažil proniknout skrz štít a za celý 2 díly prones akorát tak +-3 věty. Holt Diskord nasadil laťku padouchovitosti moc vysoko. Doufám ale že jsme ho neviděli naposled. [spoiler: Což teda vzhledem k tomu že se dokázal "propašovat" skrz štít přes úlomek rohu je dost dobře možný - na konci bylo vidět že z něj ten roh zbyl a výbuchem někam odlít. Třeba zas někde vyroste...]
Jinak se mi zdá, že se tvůrci záměrně rozhodli záměrně vyzdvihovat některý charakterový vlastnosti mane6 až do absurdna (Twilight a její posedlost knížkama a šprtěním, šílenost Pinkie, chvástavost RD,... atd). Nevím jestli je to dobře, přece jen nic by se němělo přehánět, ale když to pomůže ději, tak proč ne.
Jsem zvědavej co přinesou další díly a doufám že jich bude víc než 13. To by byla škoda.
Pavůčné hodnocení:
75/100
[Obrázek: hodnoceni-75-not-bad.png]
(11.11.2012, 13:11)Ondrahub Napsal(a): A asi si přístě rozmyslím, jestli se dívat na stream nebo si radši počkat na verzi bez reklam, protože jsem vyloženě cítíl jak mi ubývá mozkových buněk a to jsem je jen slyšel. No co už, kanál primárně zaměřený na děti...

Nějak tak. Dá se sice pochopit že to byly první dva díly po dlouhý době, ale že pomalu všechny streamy budou takřka nekoukatelně lagovat jsem nečekal. A ty reklamy jsou teda děs běs... Všude samej GAK!
"Přišel jsem, viděl jsem, sežral jsem" -- Pavůček
ask.fm | Steam ... spamujte dle libosti :-P


Příspěvků v tématu
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od pavuucek - 11.11.2012, 13:55
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Xerr - 11.11.2012, 21:03
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 12.11.2012, 04:57
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 12.11.2012, 09:03
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 13.11.2012, 17:58
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:04
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:09
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)