Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše reakce na začátek S3, a další epizody této série ?
#63
Takže když jsem se dostala až nakonec absolutně mi zářili očička nadšením a štěstím že jsem konečně po dlouhé době viděla mane 6 v nové akci ještě k tomu za doprovodu Shining Armora a Cadence. Pinkiehappy Samozřejmě se to neobešlo bez nějakých nedostatků které se mi tam moc nelíbili. Unsuresweetie

1. Princezna Luna - nevím proč, ale stále mi připadá že Luna ještě pořád nemá se sestrou ten dobrý vztah, scéna když jsou spolu se mi zdá taková chladná, Luna je až moc vážná, žádná reakce, když se objevila Twilie neprohodila k ní ani slovo Ajbemused
2. Přehnané charakterní vlastnosti mane 6 - Twilie se až moc stresuje kvůli testu Twilightoops, Rainbow je až moc akční Rainbowderp, Rarity hrozně vyšiluje Raritystarry, Pinkie Pie... no je prostě Pinkie Pie Pinkiegasp
3. Nedostatek prostoru hlavnímu záporákovi - Ale no tak, čelíme nějakému nepříteli a nevíme o něm skoro nic. Tohle praktikovat ve všech příbězích, tak jsou hlavní postavy mrtvé. Jop trochu přeháním, ale hodilo by se kdyby aspoň jednou něco řekl (nebo, že by fakt neuměl mluvit???) A když už byli v té knihovně neříkejte mi, že tam o něm v žádné knize nebyla ani zmíňka - tomu prostě nevěřím Rainbowlaugh
4. Twilight používá zlou magii. Ano vím, že nebylo zbytí, ale nechat hlavní postavu, aby použila černou magii, ikdyž pro dobré účely - dost se mi to příčí. Samozřejmě je tu i ta věc proč nepoužila při běhu do schodů teleportaci - i když je tu možné vysvětlení že potřebuje aspoň trochu vědět kam se vůbec telepotovat - ale naštěstí to vyřešili vážně originálním způsobem Twilightsmile

Toť můj názor lidičky Pinkiehappy
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA


Příspěvků v tématu
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Xerr - 11.11.2012, 21:03
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 12.11.2012, 04:57
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 12.11.2012, 09:03
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 13.11.2012, 17:58
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:04
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:09
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)