Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše reakce na začátek S3, a další epizody této série ?
#72
Řeklo bych, že tu pravou náladu ze sledování 1. dílu nové série! yaaaay~Pinkiehappy.......mi absolutně zkazily ty šílené reklamy Pinkiesick. Můj dojem hned po zhlédnutí, byl sice kladný, ale takový trochu... hmmmm... jak to nazvat... prázdný? Ale po té, co jsme se na to podívali večer znovu, je to s mým názorem asi takhle:

Podobně jako tady bylo už řečeno, je to asi nejslabší dvoudíl... ale nemohu říct, že jsem si jej i tak neužila. Je tam strašně moc věcí, nad kterými musím neustále uvažovat... Lunin záhadný pohled a chlad vůči Twi (pořád v nem vidím něco víc, než jen starost), jak Celestie a následně Twi použily temnou magii,... a hlavně (nevím zda mi to neuniklo jenom někde mezi tou angličtinou) proč se vlastně to kristalové panství objevilo právě teď, proč to Celestie nepořešila už dříve... nebo spíš... to si jenom tak zamrazila celé království jen proto, aby mohla dát někomu test?
No doufám, že mé otázky budou brzo zodpovězeny...
King Sombra (Sombra- jméno jedné důležité společnosti z knižní serie Temná věž od Stephena Kinga... že by reference, nebo spíš ne?)... nechápu to zelené bělmo očí a vůbec jeho vzhled. Když to byl jen obyčejný jednorožec, měl by tak podle mě i vypadat. Na druhou stranu se mi líbilo, jak zpracovali jeho magii. To, že nebyl moc vidět mi ani tak moc nevadilo... mrazilo mě z něj stejně.
Novou rasu poníků jsem si představovala poněkud jinak, ale určitě se o nich dozvíme více v dalších dílech, takže tohle je hlavně o té vizuální stránce...
Co se týče vystupování šestky tak celkem spokojenost. Jenom jsem měla trošku nedostatek Fluttershy. A Rainbow? Takovej tyran? Awwww... v tomhle díle mi z ní šel strach asi nejvíc Fluttershbad. Pinkie jako vždy šílená, AJ mimořádně zodpovědná a řeklo bych, že začínají dávat větší důraz na Rarity, k Twilight se moc zmiňovat nebudu, chci počkat, co s ní bude dál a hlavně... SPIKE měl velkou roli! Zpíval! A brečel! ...ale stejně mu to k popularitě asi moc nepomohlo... nebo alespoň v téhle diskusi tu o něm zatím nebyla ani zmíňka Raritydespair Ono se na něj na chudáčka trošičku zapomíná Twilightblush
No a radši už budu končit... Derpyderp1
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.


Příspěvků v tématu
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Xerr - 11.11.2012, 21:03
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 12.11.2012, 04:57
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 12.11.2012, 09:03
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Vlče - 12.11.2012, 14:50
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 13.11.2012, 17:58
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:04
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:09
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)