Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše reakce na začátek S3, a další epizody této série ?
#79
Já jsem spokojená. Jasně, chyběl tam ten "wow" moment, ale i tak jsem si to zatím pustila od neděle asi dvacetkrát Raritywink Osobně si myslím, že jsou první a poslední episody vždycky tak trošku přehypované.
Záporák- no, moc se neprojevil, ale to mi tak nevadilo, spíš se projevil ten "creeeping evil" pocit, takže "zlo" tam bylo, akorát nebylo tak personifikované. Navíc na konci, kdy ho odmrští magie Crystal heart, tak je tam jasný záběr na nepoškozený roh... takže se možná se Sombrou ještě potkáme
Postavy- trošku šablonovité, ale to v těch startovacích dílech stává. Líbila se mi část s Twilightinými a Spikovými největšími strachy. Shining Armor je stále "tydýt" a Cadence se moc neprojevila. Rainbow Dash bych nejraději něčím přetáhla Rainbowlaugh Ale Spike... Spike! My hero! Neb jsem Spikova fangirl od prvního dílu, tak tohle byl nářez.
Best momenty (pro mě)- Zpívající a baletící Spike, Rainbow trollující Rarity (just another old castle!), Twilightin a Spikův největší strach, "wife-launcher" (ok, bylo to awkward, ale já se u toho zbořila smíchy) a samozřejmě Raritin hystericko/dramatický řev "Spikey-Wikey", to byl pro mě pure "sparity-gasm" Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.


Příspěvků v tématu
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Xerr - 11.11.2012, 21:03
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 12.11.2012, 04:57
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 12.11.2012, 09:03
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Azuliana - 12.11.2012, 22:58
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 13.11.2012, 17:58
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:04
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:09
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)