Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše reakce na začátek S3, a další epizody této série ?
#81
Takže jsem to včera shlédl a dle očekávání nic moc... Animace je semtam jemnější a má lepší stínování, ale o to hůř pak zase vypadá zbytek.. trochu to ruší.. Úroveň seriálu se podle mne zasekla.. u první sezóny to byl "šok" z přechodu od G3/G4, ve druhé byly docela zajímavé epizody, ale teď už by to chtělo něco víc.. Trochu potěšil odkaz na Star Wars, ale ten zloduch tam byl fakt jen jako kulisa.. Spíš mi jako větší hrozba přišli obyvatelé Chrystal Empire, co se stane, až přijdou na to, že to srdce není to jejich.. Animace běhu Spika ve vánici byla teda pěkně ubohá, a už nám tu nastupují chyby.. jednak logické (že AJ nespadne klobouk.. Vítr, a účes stále drží! Rainbowlaugh ), tak duplicitní cutie marky (kuši měli dva různo barevní poníci). Písničky byly dost bez šťávy, snad až na tu prostřední, ale melodie mi přišly známé a opakující se. A zpívající Rarity na konci.. tedy tu bych fakt nepoznal.. Nejzajímavější část z celé epizody bylo asi tak "Twilight hledá srdce".. i když tu část s Celestií jsem prokoukl dost brzy.. Stále nám tu přetrává chyba zrcadlení hřívy od Twilight a to i ze stejných úhlů! Spravte si tu šablonu, sakra už! Spousta věcí zůstala nedořešena, ale pokud se tomu budou věnovat po zbytek sezóny (jako že asi moc nebudou), tak fajn.. Líbila se mi průhledná forma poníků v době procitnutí, ale zajímalo by mne, kde k ní přišla Rarity uprostřed děje (něco mi ušlo?). Úroveň napětí dost kolísala, jako by autoři nevěděli, co vlastně točí.. Třeba první epizoda byla dost nuda.. Nejlepší by možná bylo seriál rozdělit podobně jako to měl Sonic.. na část převážně komediální a na část převážně akční/temnější pro odrostlejší diváky (řekněme cílovka nad 10 let). (kdo znáte rozdíl Satam a AotStH, asi víte, jak to myslím)..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.


Příspěvků v tématu
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Xerr - 11.11.2012, 21:03
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 12.11.2012, 04:57
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 12.11.2012, 09:03
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Martin - 13.11.2012, 12:36
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 13.11.2012, 17:58
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:04
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:09
RE: Vaše reakce na začátek S3 ?? - od Mesu - 14.11.2012, 19:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)