Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :)
#42
(04.03.2013, 00:12)Frolda Napsal(a): Tak mě napadá, že mám prázdniny a ve středu bych si to chtěl zkusit Rainbowlaugh Ještě si to víc promyslím, každopádně asi bych jel přes noc a u někoho bych přespával, protože zase zmizet brzo, to se mi nechce.

EDIT: Tak, místo na přespání potvrzeno (Díky, díky, díky Jamisi), takže s největší pravděpodobností se stavím. Zastaví mě akorát Hurricane Fluttershy nebo Invaze Changelingů

Heh, od doby, co pracuju na plný úvazek jsem kromě léta prázdniny úplně přestal sledovat Rainbowlaugh

Kdo chce přespat u mě (nejbližší zastávky MHD "Stejskalova" nebo "U Kříže"), tak místo tu mám, jen si vezměte spacák a karimatku, ať nespíte na zemi, jako to občas někteří zkoušeli...
Ve čtvrtek nejdéle v osm ráno je budíček, protože musím do práce Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - od Jamis - 04.03.2013, 23:05
Pomoc s technikou - od Flutterian - 28.12.2013, 21:12
Pomoc s technikou II - od Flutterian - 06.01.2014, 16:02

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)