Anketa: Canterlor,Cloudscale nebo ponyville
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Canterlot
17.28%
42 17.28%
PonyVille
58.02%
141 58.02%
CloudScale
24.69%
60 24.69%
Celkem 243 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ?
Ponyville bez rozmýšľania. Prečo? Pretože priateľstvo. Canterlot je metropola, ale Ponyville má komunitu poníkov krásne spolupracujúcich a žijúcich svoje životy prepletené s inými. Len sa pozrite na Winter Wrap Up:
Twilight: "V Canterlote jednorožce jednoducho použijú mágiu, a tak riešia zmeny období..."
Ponyville je ideál dediny. Ja žijem v dedine plnej ľudí, čo sa nenávidia, závidia si, a boja sa zlej reputácie. Separujú sa vysokými plotmi a sú paranoidní. Toto je, čo sa deje, a čo ničí krásu dedín v modernom svete. Tam, kde mestská kultúra preniká, a spolu s modernizáciu ruší krásu tradičných spoločností v dedinách, tam sa rodia moderné dediny, ktoré sa už ničím nepodobajú Ponyvillu, a namiesto toho sa menia na "malomestá", ktoré buď narastú do miest, alebo sa v nich už len ťažko žije spokojne a spoločensky.
Preto sa mi páči Ponyville. Miestni poníci si uvedomujú potrebu spolupráce, pekného spolunažívania a udržiavania aktívnej a zdravej komunity. Sú progresívni (akceptujú Twi) a skutočne si dávajú záležať na správnych spoločenských hodnotách.
Veľkomesto je taktiež skvelá voľba pre mnohé dôvody, ale...predsalen...ja pôjdem objať Mane 6 do Ponyville a budovať s miestnymi lepšiu budúcnosť pre mojich potomkov.
Cloudsdale je len príkladom špecializovanej metropoly. Je to zaujímavé, mýtické a nádherné, ale tam sa pôjdem len pozrieť na výlet na pár dní Pinkiesmile
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - od Koblížek - 16.02.2013, 11:30
RE: Canterlot,Cloudscale nebo PonyVille ? - od Dawnflash - 05.10.2014, 22:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)