Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hromadná objednávka plyšových Lun
#77
Mno popisu situaci:
- Kickstarter projekt bezi 45 dnu.
- Kickstarter projekt byl skryty z duvodu jakychkoliv pokusu od Hasbra na jeho ukonceni (i kdyz je 120% pravne osetreny Rainbowlaugh )
- Ja jsem si toho vsimnul zhruba 6.5 dne pred ukonceni, nahodou.
- Pak jsem spamnul Shoutbox a nahodne to linknul ale kdyz jsem videl cenu postovneho a jake problemy by byli zas se clem/DPH, tak jsem toho nechal.
- Pak jsem prosustroval britsky bronies jak na tom jsou a jeden amik se toho chytnul, takze 3 dny pred ukoncenim jsem zacal zajistovat a zjistovat ruznymi zpusoby jak a co.
- Pak Xelee vytvoril tenhle thread a mno, protoze uz jsem mel ty kontakty zajistene a mel jsem o tom prehled, tak jsem se do toho vrhnul, za vsechny to objednal a zatahnul, bohuzel jsem mel ale i deadline od toho typka z US protoze ten taky do predu potreboval vedet kolik a platbu tez aby prosla (paypal je pomaly) + si dneska jde koupit nove auto a zaroven platil 42 plysaku tak potreboval zaridit dostatecny limit a presun casha Rainbowlaugh

Pouceni pro priste - budu vice spamovat a zakladat topicy na veskere zajimavosti co najdu na netu s poniky Rainbowlaugh (jako jsou napriklad ty Pony mince s Celestii (zlato) a Lunou (nikl/stribro) - ty snad budou vydany znova pro lidi co by meli zajem)

EDIT:
Pro zajimavost, celkem zhruba 800!!!! Plysaku Lunu pujde do sveta pres tento projekt Rainbowlaugh (bylo objednano vsemi lidmi, koukam ze UK a CZ/SK bronies jsou opravdu mikro odberatele s nasim 2.5% Rainbowlaugh )
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - od Terok - 29.11.2012, 18:07
RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - od Melgarh - 30.11.2012, 12:27

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: