Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
How to beautify your... face ;)
#62
Těch pár tipů určitě někomu pomůže, jako někdo, kdo chodí na dívčí školu, se stále setkávám s měkolik měsíců nemytými štětci a make-upem napatlaným přímo na obličej, na který předtím nebyl nanesen ani krém. Podle toho pak taky vypadá výsledek. Pinkiesmile
A jen k té rtěnce bych podotkla, že ještě lepší je si ji na rty nanést, nadbytek obtisknout do ubrousku, přepudrovat transparentním pudrem, a poté znova přetřít rtěnkou. Já sama to nedělám, ale párkrát jsem to zkoušela a životnost to prodlouží.
Pokud vysychá řasenka a není momentální možnost si hned zajít koupit novou, na chvíli pomůže jedna kapka (více by ji mohlo až moc rozředit) odličovací vody dovnitř. Řasenka pak zřídne a opět se mnohem lépe nanáší.
Jestli používáte make-up každý den, zkuste si koupit bázi pod něj, pomůže to doopravdy hodně. Twilightsmile
A nakonec bych dodala, že je nutné si vybírat make-up podle vašeho reálného odstínu pleti a ne podle toho, jaký odstín pleti chcete mít. Rainbowlaugh
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
How to beautify your... face ;) - od Azuliana - 30.11.2012, 00:53
RE: How to beautify your... face ;) - od Niky - 27.07.2013, 16:15
RE: How to beautify your... face ;) - od Lampička - 16.01.2014, 15:17

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)