Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2013 pozvánka + info
Tak po pár dnech jsem se konečně dokopal k tomu, abych taky něco napsal, takže Rainbowlaugh

Dear princess Celestia,

v sobotu jsem jel na svůj první con v životě. Pro tuto speciální událost jsem si vybral, že chci jet na My Little Pony Con a bylo dobře, že jsem si vybral právě tento. Dva týdny před samotným conem jsem si řek, že když už tam pojedu, tak pořádně a chtěl jsem si udělat cosplay Rainbow Dash, jenže mě pak zastihla nemoc a měl jsem hotové jen uši a jednotlivá křídla bez uchycení. Když jsem se vyléčil, tak už byla sobota a budíček v 6 ráno. Z Teplic jsem vyjel vlakem a celou cestu se těšil na to, jak potkám pár bronies, prohlédnu si merch (nejen pony) a třeba si i pár věcí odvezu domů.

Po dlouhé frontě na vstupenky jsem se konečně dostal dovnitř, přicvaknul ouška (vše co zbylo z mého vysněného cosplaye) do vlasů a šel jsem hledat poníky. Netrvalo dlouho a našel jsem místnost přeplněnou lidmi k prasknutí s jídlem, plakáty a projekcí videí. "Huh, asi jsou tady kvůli jídlu, spíše než kvůli poníkům," Rainbowderp byla moje počáteční myšlenka, když se však zahlásilo, že se přesouváme do největší místnosti na conu, byl jsem překvapen. Ještě větší překvapení pro mě bylo, když na přednášce o Bronies jako takových byli ti stejní lidé a ještě mnoho dalších navíc! That escalated quickly. A pak už byl celý den jen FUN! FUN! FUN! FUN! Pinkiehappy

Dozvěděl jsem se mnoho nových informací a dokonce jsem si povídal s lidmi, které jsem v životě neviděl! (DING! Level up! Achievment unlocked! Shyness overcome! Rainbowlaugh Díky, bronies Pinkiesmile ) Mimochodem, moment, který mi v hlavě uvízl: První díl Friendship is Witchcraft, Rainbow Dash sedí u Rarity s kloboukem a připraven čekám na svojí oblíbenou hlášku, abych jí mohl zopakovat nahlas s ostatními: "this is so unrainbow!" Najednou si uvědomím, že jsem jí slyšel kolem sebe i od ostatních lidí a každý se začal smát. V tu chvíli jsem věděl, že jet na PragoFFest stálo za to a tento moment se mi v hlavě udrží hodně dlouho Rainbowlaugh

Nakonec jsem si přivezl placky, BB figurku Celestie, 3 balíčky sběratelských karet a komiks MLP! So Awesome! Rainbowkiss Mrzelo mě jen, že jsem nemohl zůstat až do konce a musel odejít v půlce nejvtipnější přednášky: o lesbickém podtextu v MLP kvůli vlaku (proč musím bydlet tak daleko x( )

Chci ale poděkovat všem organizátorům, kteří si s tím dali práci a udělali nejzábavnější akci na které jsem kdy byl. Brony on, guys, you are awesome! Pinkiesmile
/) Brohoof!

Těším se, až si to ve větším zopakuji na Festivalu Fantazie v létě a tentokrát snad i v cosplayi.

Your Faithful student,
Honzdir


BTW: Posílal už někdo skupinovou fotku a nějaké info na Equestria Daily? Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Corwin - 01.12.2012, 01:25
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Sójový lecitin - 02.02.2013, 21:13
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Host - 03.02.2013, 19:57
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Honzdir - 05.02.2013, 17:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)