Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2013 pozvánka + info
Abych byl upřímný, tak já se tam neobjevil "pouze" ze dvou důvodů. Nejde ani o penízky, ani doprava by nebyla problém (nasednout do auta, za Chlumcem / Poděbrady [dle nálady] vlítnout na dálnici a potom pořád rovně....), ale toto:

1) Rodiče
Nevim, co bych doma musel říct, aby mi to prošlo. Našim by přišlo strašně divný, že nikdy nikam nechodim a najednou jedu na pár dní někam do Prahy. Nevěděl bych, jak si to obhájit.
"Co to je za sraz" - že je to MLP con bych nemohl říct ani náhodou. To by jaksi neprošlo a ještě by si mysleli, že mi nadobro hráblo (už když koukám na Simpsny je pro ně "závadný"). Musel bych se vymluvit, co já vim, třeba na MC con. Jenže to by taky nebylo nic moc, protože to je PC hra = věc pro malé děti.
"Koho tam znáš?" - nikoho. Tim bych to zabil, netřeba rozepisovat.
"Kde budeš spát?" - další blbá otázka. V penzionu/hotelu asi těžko (na to nejsem), v autě možná (pro rodiče další důvod proč bych tam neměl jet) a u někoho cizího? To by mi snad i táta jednu fláknul i když to nikdy neudělal Rainbowlaugh

2) Já sám (pasivní introvert, ačkoli na fórech nemám problém se rozepsat, páč nekoukám nikomu do očí).
Měl jsem prostě strach z toho, že tam budu stát někde v zadu v rohu (v zadu proto, aby na mě někdo další nečuměl a já o tom nevěděl) a nikdo by si mě nevšímal. Nejsem ten typ člověka, kterej by někam vlítnul se slovy "wassup everypony" a začal se bavit. Ne, abych se alespoň trochu rozpovídal a nějak začlenil, musí mě k tomu nutit někdo druhý (hučet do mě, vyptávat se, popř nalejvat panáky), jinak bych jen stál a mlčel.
Nehledě na moje super "organizační a orientační" schopnosti. Kdybych se musel od začátku spolehnout jen na ně, tak bych musel vyrazit den předem, abych se tam vůbec dostal (k budově), potom bych ještě půl dne bloudil uvnitř Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Corwin - 01.12.2012, 01:25
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Sójový lecitin - 02.02.2013, 21:13
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Host - 03.02.2013, 19:57
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od niemand - 05.02.2013, 19:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)