Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2013 pozvánka + info
Eeyup, vystihl Pinkiesmile A jelikož mimo bronies jsem naprostá Fluttershy a k ostatním lidem, se kterými nemám společné ani ty poníky, se nedokážu přihovořit ani kdyby sami možná chtěli (strašně jsem si chtěl půjčit sniperovku Fallout guye, ale ani potom, co se s náma začal sám bavit, jsem se nedokázal zeptat Twilightblush ).

Proto nastaly chvíle, kdy byla většina bronies na přednášce, na které jsem z nějakého důvodu nebyl, těch pár, co tam nebylo také, bylo něčím zaneprázdněno a mě nezůstalo, než se potulovat po celém konu a marně hledat někoho známého (tímto děkuji Blue Stormovi, který o tom možná ani neví, zabavil mě na chvíli u Quakea. Po každé smrti nahodil velice zábavný výraz, takže i přes anonymní přezdívky bylo poznat, kdy jsem mu nějakou tu dávku poslal Rainbowlaugh ).

To že jsem na některých přednáškách nebyl, nezpůsobila jejich nezajímavost, ale to, že nedokážu sedět v jedné vydýchané místnosti se spoustou lidí příliš dlouho (někdo jistě postřehl moje procházky, popř. záhadná zmizení, na větších MLP srazech Pinkiesmile ). No a na PF ty podmínky (alespoň pro mě) byly opravdu extrémní Applejackunsure

Samozřejmně, zase katastrofa to nebyla, po jisté době se vždycky někdo známý našel a zábava pokračovala. Ale tu nutnost hledání jsem vážně nečekal Twilightblush
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Corwin - 01.12.2012, 01:25
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Sójový lecitin - 02.02.2013, 21:13
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Host - 03.02.2013, 19:57
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Pajzl - 08.02.2013, 14:27

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)