Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2013 pozvánka + info
#43
(13.01.2013, 20:42)Gris Napsal(a): Jamis: Typický pohled pražáka Facehoof Tady nejde o dopravu po městě, ale o dopravu na con samotný. Ne každý bydlí v Praze a některé cony se dokonce odehrávají i v ÚPLNĚ. JINÉM. MĚSTĚ!!! Představ si, že jedeš do Chotěboře na FF. Máš v batohu hadry na deset dní, spacák, karimatku/nafukovací postel, notebook, všelijaké každodenní drobnosti a ještě budeš potřebovat nechat nějaké místo na nakoupené knihy a merch. A teď potřebuješ sbalit kostým Fluttershy a ještě k tomu sako kvůli skupině buržoustů, kterým není vlak dost dobrý a rozhodli se, že když už pojedou autem, můžou s sebou sbalit celou domácnost. What do? Applecry (Prostor pro nepouzivanou pony emotikonu)

Tyhle kecy si nech laskavě od cesty - víš kulový, kde jsem byl a s jakou výbavou.

Když si chci sebou něco vzít, tak si to sebou vezmu, nikdo mě do toho nenutí. Když ne, tak ne. Je to tak těžký pochopit? Jak myslíš, že jsem se převlíkal na IstroConu v Bratislavě? Nebo na KoprConu v Kopřivnici? Na místě - auto nemám, takže jsem se táhnul se vší tebou popisovanou výbavou.

Příště než si začneš stěžovat, tak si laskavě dej v hlavě dohromady priority - každý to tak děláme. Takže buď si vezmeš, co potřebuješ a prostě budeš mít větší batoh, nebo sebou něco nevezmeš a snáz to uvezeš.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Corwin - 01.12.2012, 01:25
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Jamis - 14.01.2013, 09:46
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Sójový lecitin - 02.02.2013, 21:13
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Host - 03.02.2013, 19:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)