Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2013 pozvánka + info
#46
Zjevně si někteří (nebo spíš všichni) vyložili můj příspěvek trochu moc vážně. Berte to prosím s nadsázkou a bez vztahovačnosti, mrzí mě, že si to někteří vyložili jako akt agrese (a nejenom proto, že teď na ně budu muset odpovídat). Když mluvím o uzavřeném programu, nemám tím nutně na mysli cokoli na PGF, tak na to prosím nereagujte jako na kritiku PGF, jen pro úplnost. Takže popořadě...

Corwin: Nemám ponětí, z čeho někoho osočuju. Prosím vysvětli. Účastnit se nebudu, to se neboj. Na místě conání pochopíš proč.

Melargh: Lokaci nemam zobrazenou v profilu prave proto, aby ostatni nevedeli, odkud jsem. Jamis automaticky pocital s tim, ze vsichni bydli v Praze, tak jsem si do nej trochu rejpnul. To my tady v [cenzurovano] radi delame Twilightsmile O tom, co je a co neni brony-like jako brony rozhoduju i ja. Deal with it :-P (inb4 No true Scotsman). A nejsem si vedom, ze bych pouzil nejake vulgarni vyrazivo, prosim identifikuj, abych se tomu mohl do budoucna vyhnout.

Jamis: Je docela vesele, jak strasne osobne si to beres. Klid. Some of my best friends are black from Prague. Mrzi me, ze zrovna na tebe mam tak kratkou reakci, ale byl jsi nekdy na celem FF? Sbalit si veci na deset dni neni takova sranda jako sbalit si veci na nejakou vikendovku. Prijed na FF hromadnou dopravou s cosplayem a sakem, a mas u me par piv a jeste pred tebou smeknu jakoukoli pokryvku hlavy zrovna u sebe budu mit. Raritywink

Darm: Mne zase pripada sobecke omezit porad jenom na lidi, co se tahali se sakem. Zvlast kdyz je to hlavni porad vecera. Ale co ja vim, cony se za ta leta meho pusobeni zmenily a mozna bych proste mel uznat, ze uz to neni co to byvalo, ze jsem starej a prestat jezdit. Achjo.
Jsem zavilym odpurcem formalnich odevu, takze muj odpor je logicky. Pripada mi trochu uchylne, ze to nekteri jeste povazuji za zabavu, ale at si delaji co chteji, kdyz kvuli tomu nebudou uzavirat porady. Takove moresy IMHO na con nepatri.
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Corwin - 01.12.2012, 01:25
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Gris - 14.01.2013, 23:11
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Sójový lecitin - 02.02.2013, 21:13
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Host - 03.02.2013, 19:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)