Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2013 pozvánka + info
Musím pochválit hlavně přednášky JanoSe o merchandisingu, a Darma o Fallout: Equestria. Dále děkuji Jamisovi za jeho přednášku o cosplayích, která byla podána opravdu pěkně, včetně (možná nechtěného) humoru (nicméně, bez urážky, Jamisi, ten tvůj kostým je z mého pohledu opravdu přinejmenším.. zvláštní), a především Václavu Novákovi za Witchcraft is Magic, kterému jsem se až doteď úspěšně vyhýbal, ale budu muset tento omyl co nejdřív napravit.

Ostatní přednášky se bohužel potýkaly s technickými nedostatky, a nic nového jsem se nedozvěděl (což se dá prohlásit i o zbytku PragoFestu a některých jeho přednáškách, počínaje pozdním otevřením). To je škoda, protože jsem čekal, že jako člověk, který se o fandom zajímá jen okrajově, toho nevím tolik, co skalní fandové.. Clifova Snídáme s poníky opravdu zářilo barvami, i když jsem raději moc neochutnal (cukr a dorty moc nemusím). Čendova přednáška ve mě bohužel zanechala více otázek než odpovědí (je sice fajn, že spousta lidí našla ve FIM "spásu" v těžkých chvílích, nicméně u každého šlo o jiné důvody, a pevně doufám v to, že statisíce až miliony bronies nejsou jen zachráněnými nešťastníky.. asi mi bude i po dvou letech ve fandomu souzeno nepoznat jeho pravou podstatu Twilightoops ).

Taktéž děkuji Melgarhovi, který teprlivě snášel mé "přednášky" při cestě do Prahy i zpět Pinkiesmile O něco jsem přišel, neboť jsem lítal i na ostatní přednášky, a z vydýchaného vzduchu měla určitá část mé výpravy zdravotní problémy Twilightoops Ale to se nakonec spravilo..

Část přednášek jsem nahrával, kdybyste měli zájem, ale je to spíš takový jen můj průřez z celého dne, abych za pár let viděl, kde jsem byl (podle dřívějších příspěvků v tomto vláknu to asi ani nebude potřeba prezentovat).. Nestihl jsem ani Jamisovi vtipné hlášky během Cosplayské přednášky Twilightoops Takže to nemá moc hlavu ani patu, a z celého dne mám jen asi 2 hodiny a něco.. pokud by někdo měl něco proti zveřejnění, stačí říct (zatím jsem to nahrával jen pro vlastní potřebu). A poslední tři přednášky jsem vynechal z důvodu odjezdu a také předpokládaného obsahu Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Corwin - 01.12.2012, 01:25
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Sójový lecitin - 02.02.2013, 21:13
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Host - 03.02.2013, 19:57
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Martin - 04.02.2013, 09:23

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)