Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2013 pozvánka + info
Moji milí poníci,Broníci, přátelé.
Chtěl bych tímto velice poděkovat všem poníkům, broníkům, kteří se účastnili Pragofestu a i všem těm, kteří se na My Little Pony linii, přímo i nepřímo podíleli.
Mým původním záměrem bylo, jet na Pragofest, abych podpořil české Bronies a tak sem pomohl dokázat všem skeptikům, že i česká Bronies komunita má ve světě své místo.
Dlouho jsem byl uzavřený člověk co se skrývá před realitou, kterou sem nesnášel a nevěřil sem, že ještě někdy může být na tomto světě hezky. S tím jsem jel i na tuto akci a neočekával sem nic. To co jsem však za ty tři dny ve společnosti Bronies zažil, kompletně změnilo můj život a já pochopil, že i přes všechno to špatné, co na tomto světě je, stále existují lidé, pro které stojí za to vyjít ze světa fantasie a plně prožívat svět reálný. Ještě před třemi dny jsem byl slepý a neviděl jsem to krásné, co může realita v přítomnosti správných lidí a přátel znamenat a za ty tři dny, které jsem mezi těmito lidmi prožil jsem procitl a můj život se změnil k lepšímu. Nyní chápu že skutečné přátelství neexistuje už jen v seriálu ale existuje i v realitě, jen stačí otevřít své srdce těm lidém, kteří si to skutečně zaslouží. Za tyto lidi považují Bronies.
Za tyto tři dny se pro mne nemožné stalo skutečností, díky Broníkům jako Jamis, Corwin a NorthernCross, jsem pochopil že poníci neexistují jen v našich snech a nebo v seriálu, ale můžou existovat i v tomto světě, pokud v ně člověk věří a pokud budou existovat lidé, kteří se nebojí tyto poníky v sobě odhalit a všem ukázat, že i zdánlivě vymyšlené postavičky, můžou na chvíli ožít i v ralitě.
Opravdu, Pragofest a hlavně Bronies považuji za jeden z nejdůležitějších zlomů v mém životě. Byly to chvíle, kdy jsem pochopil že ona věta "Friendship is Magic" není jen výplodem něčí fantasie, ale že je naprosto reálná a že právě tato magie je natolik silná, že může oživit i city a naděje, které byly dlouho považovány za mrtvé.
Proto bych strašně rád poděkoval všem organizátorům Bronies linie, také všem přednášejícím a všem co mi dělali společnost po celé ty tři dny. Opravdu jste mi změnili život a znovu jste v mé duši zažehli plamínek naděje, že i reálný svět může být krásný a že jsou na světě stále ještě lidé, kterým stojí za to dát své srdce a kousek duše.

Také bych v neposlední řadě rád vyjádřil zvláštní díky DERPY, která mi díky své přítomnosti na PgF pomohla znovu zažehnout jiskřičku naděje, že svět fantasie není jen v mé hlavě ale i všude kolem nás.

S velkým díky Ajdrianpony

PS: Tahle hudba možná trochu vystihne co cítím http://www.youtube.com/watch?v=jVhRb8v0_Qs někdy je dobré postavit se svým obavám a neschovávat se před realitou. Dlouho můj život byl v chaosu a ve stínu ale pak sem se s pomocí přátel, ( vás ) , postavil sám sobě, postavil jsem se svým obavám ( jen nevím jestli jsem ten text pochopil správně ale to je jedno to na tom nic nezmění )
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Corwin - 01.12.2012, 01:25
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Sójový lecitin - 02.02.2013, 21:13
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Host - 03.02.2013, 19:57
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Ajdrianpony - 04.02.2013, 11:03

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)