Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potenciální konec série FIM - jaký by měl být?
Já hlavně doufám, že se to nezvrhne do nekonečné kraviny typu Simpsonovi (omlouvám se všem jejich fanouškům, já ten seriál fakt nesnášim). Drtivá většina dětských seriálů se zacyklila a jde stále dokola, ale Mlp se už posunulo. Narození Cakeových, reformace Discorda, alicorn Twilight... To už je úplně jiná úroveň než např. Phineas a Ferb.
Mě osobně by se nejvíc líbil konec ala Harry Potter. Finální boj, při kterém se budou muset spojit všechny alespoň trochu dobré síly Equestrie proti Ultimate armádě záporáků Rainbowlaugh. Nacpat tam všechny postavy typu Gilda, Trixie a Lightning Dust, při té příležitosti se se všemi usmířit a zachránit svět. Tia by pak mohla korunovat Twilight vládkyní Equestrie a odejít s Lunou do důchodu Rainbowlaugh (smrt by asi neprošla). Potom group hug a super-duper párty Pinkiehappy. Né, vážně. Asi ne.
Tím Potterem jsem myslela, že děj by skončil dobře, a potom by byl prolog o cca dvacet let v budoucnosti. Samozdřejmě nějaký idylický, všichni mají rodinu, Dashie je Wonderbolt a Rar světově uznávaná módní návrhářka (a Spikeova žena Rainbowlaugh).
The best things in life are beginning with F.
Family, Friendship, Food, Friday, Fun, Fadventure time.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Sójový lecitin - 23.12.2013, 15:46
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od ozzacek - 15.01.2014, 22:41
RE: Potenciální konec série FIM - jaký by měl být? - od PonyMetalhead - 19.02.2017, 00:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)