Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potenciální konec série FIM - jaký by měl být?
#3
Se skutečností, že by se můj vysněný svět měl někdy změnit nebo nedej bože úplně skončit, bych se nedokázal vyrovnat. Tak, jak je to teď, tedy bez konce, je to úplně ideální, protože to otevírá možnosti různým fanficům, u kterých se více méně počítá s tím, že budou končit všelijak. Představa rozdělení mane6 je pro mě naprosto nepřípustná. Bez Twilight, Rainbow, Applejack, Fluttershy, Pinkie, Rarity a konec konců i bez všech ostatních charakterů by MLP: Friendship is Magic úplně ztratilo svou magii. Hodnocení G bych tomu s klidným srdcem nechal, vždyť je to vlastně hlavní rys celého seriálu.

Dávám přednost tomu, aby Hasbro pokračovalo v produkci stejným způsobem, jako doposud. Myslím tím roztomilost, barevnost, všechno ve vektorech, nevinné zápletky, případně čas od času zabudovat do příběhu narážky na jiné seriály či věci z našeho světa. Přece právě kvůli těmto aspektům se do toho většina z nás beznadějně zamilovala. Kdyby Hasbro něco z toho změnilo, rozesmutnilo a naštvalo by si tím mnoho fanoušků po celém světě.

Co se ale se seriálem bude doopravdy dít, ukáže jen čas. Můžeme jen doufat, že vše zůstane při starém. „Běžet do nekonečna jako Simpsonovi“ je naprosto ideální scénář, ale obávám se, že toho, aby existovalo víc než sedm sérií, se bohužel nedočkáme.


Toť můj názor.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od jaramat - 14.12.2012, 13:18
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Sójový lecitin - 23.12.2013, 15:46
RE: Potenciální konec série FIM - jaký by měl být? - od PonyMetalhead - 19.02.2017, 00:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)