Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potenciální konec série FIM - jaký by měl být?
#7
Zajímavá otázka, jak to skončí Ajsmug

No, nesmrtelné postavy, jaké jsi zmiňoval

Citace:představte si, že série číslo 5 skončí dvojepizodou Canterlot Wedding.. vyřešeno, všichni jsou happy, sbohem..

by nebylo nejlepší. Já se přikláním k tomu, že by se časem všichni vyvíjeli, i když to vypadá že zatím nestárnou.

Pokud jde o tohle:
Citace:kde se Twilight na smrtelné posteli loučí s princeznou, nebo princezny odchází na věčnost a předávají vládu ostatním, nebo půjde o kompletní konec, kdy se celá mane6 objetuje pro vyšší dobro
Osobně si nemyslím, že by princezny odešly dříve než seriál Pinkiesmile když už mají nejméně přes tisíc let.

Jestli by měly umírat hlavní postavy...no, je to americká pohádka pro mladé dívky, nikoliv japonské anime, kde postavy celkem běžně umírají. Ovšem není vyloučeno, že by někdo skonal, neboť v přátelství se musíme vypořádat i s "těžkými zkouškami charakteru"

O tom, jak bude příběh pokračovat ale my nerozhodnem a můžeme jen doufat, že ať už scénáristé, animátoři, režiséři a dabéři vymyslí cokoliv, zahřeje nám to srdíčka Ajsmug

A pokud jde o zakončení...no, uvedli jste tu příklad Červeného Trpaslíka. Ten seriál znám skoro nazpaměť, a jsem rád, že ho vysílali, a kdysi bych dal cokoliv za to, aby nepřestali nové a nové epizody...ale to nejde. Ne u hraného seriálu, kde herci pomalu stárnou a kdy už nic nezmůžou ani maskéři...ne tak u animovného Rainbowlaugh

MLP by klidně mohli produkovat až do skonání všech světů, protože brzy bude technologie tak dokonalá, že postavy nebudou muset mluvit herci, ale počítač, který bude mít hlasy uložené v paměti Ajsmug

Toť můj obšírný názor. Nechť toto požehnání nikdy neskončí.

P.S. Odkaz Dračích jezdců, skvělá tetralogie...četl jsem poslední knihu a neubránil se slzám. Paolini to napsal fakt dojemně a ta představa, že to je poslední díl...kdo to zná, tak takové pocity bych prožíval u posledního dílu MLP:FiM Raritydespair
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Antarius - 14.12.2012, 14:53
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Sójový lecitin - 23.12.2013, 15:46
RE: Potenciální konec série FIM - jaký by měl být? - od PonyMetalhead - 19.02.2017, 00:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)