Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potenciální konec série FIM - jaký by měl být?
#22
(14.12.2012, 19:31)Martin Napsal(a): Nebo co konkrétně Vám na tom vadí? Že byste ztratili iluze? Já myslel, že právě proto ten seriál většina lidí uznává, že si nehraje na ideální, čistý svět, kde jsou některá témata tabu. Když mohou mít děti Cakeovy, proč ne Rarity?

Mě se na tom právě líbí ty mladé poničky, relativně bez starostí (tím myslím právě rodina, děti, domáctnost, ...), které stále zažívají nová dobrodružství...

Čím více tam bude "vedlejších dějů" (CMC, hříbata Mane6, ...), tím méně bude prostoru pro Mane6. Jasně, občas je potřeba od nich pauza. Ale jejich hříbata? To je podle mě moc.

Je to jen o vymýšlení dalších dobrodružství. Neznáme celou Equestrii - vždy se dá vymyslet něco nového a na tom postavit nové dobrodružství. Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Refly - 14.12.2012, 19:42
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Sójový lecitin - 23.12.2013, 15:46
RE: Potenciální konec série FIM - jaký by měl být? - od PonyMetalhead - 19.02.2017, 00:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)