Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potenciální konec série FIM - jaký by měl být?
#35
Už pár dnů tohle téma sleduju, ale až ted jsem sebral odvahu na tohle nelehký téma odpovědět:

(14.12.2012, 19:31)Martin Napsal(a): Hříbata od Mane6 by možná také potěšilo hromadu lidí (někde ztratíš, někde získáš), včetně mě Ajsmug Dalo by to seriálu další rozměr.. Nebo co konkrétně Vám na tom vadí? Že byste ztratili iluze? Já myslel, že právě proto ten seriál většina lidí uznává, že si nehraje na ideální, čistý svět, kde jsou některá témata tabu. Když mohou mít děti Cakeovy, proč ne Rarity?

Oh, this thread again... Pinkiesick Ideální a čistej svět... Ono je to otázkou názoru, pokud na to aplikujete teorii, kterou mám já, tak to ideální a čistej svět je a přesto tam žádný tabu nejsou. A rychle zase od tohoto tématu pryč a už nikdy víc se k tomu nechci vracet. Mě nevadí, že mane 6 jednou bude mít děti, ale vadí mi, že by tím prostě zestárla a tím se to uzavřelo.

Takže, já bych to ukončil úplně jednoduše, postavy by nestárly (jako Simpsonovi) a jednou by se to prostě utlo, bez nějakýho zakončení. Protože to, že je to stále otevřený, dává tolik možností fanficům. Pinkiesmile Ale CMC by někdy mohly dostat svoje cutie marky, a to všechny 3 ve stejnou dobu a potom by dál držely při sobě. Twilightsmile
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Tails - 18.12.2012, 00:45
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Sójový lecitin - 23.12.2013, 15:46
RE: Potenciální konec série FIM - jaký by měl být? - od PonyMetalhead - 19.02.2017, 00:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)