Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
250 jsou tak tři krabky při dnešních cenách (sleduji kuřáky při kupování a přemýšlím co si za to koupím Ajsmug )

U mě je běžná praxe (hry/filmy) stáhnout, chvilku hrát / zkouknout. Když se mi to líbí, tak hru koupím (demo a trial verze jsou super věc) a na film jdu do kina či jej pořídím on-line pokud možno.

U Bronies dokumentu jsem udělal výjimku - nejdřív jsem si jej koupil a pak teprve zkouknul. Nelituji toho. Dokument je elitně zpracovaný, autoři si na něm opravdu dali záležet, práce je za tím ohromné množství a na sto procent to byly dobře utracené peníze.

Proto prosím všechny kdo si to upirátili - koukněte se do kasičky, těch 250,- Kč našetřete a kupte si jej. Pokud se Vám líbil, pustili jste jej alespoň jednomu člověku, tak to prosím opravdu udělejte. Vydělat si dvě tři stovky není problém (za noční inventuru zboží máte skoro tisku btw). Jelikož jsem sám zažil doby - mám dvě stovky a musím s tím na dva týdny vyžít nebo umřu hlady, tak chápu i přístup těch kdo na to prostě nemají. Ale všichni ostatní - zamyslete se Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Corwin - 08.02.2013, 03:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)