Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
(08.02.2013, 16:19)Darm Napsal(a): Pro ty co furt žbrblaj o ceně.
http://www.equestriadaily.com/2013/02/br...ed-up.html

No pro mě to ale docela zklamání je. Oni totiž natočili spoustu materiálu a to co je v dokumentu je jen ten nejbombastičtější sestřih. Já byl na dodatečná interview docela zvědavý. A to dokonce tak moc, že jsem si chtěl objednat Blu-Ray disk i když nemám čím bych ho přečetl. Ono vydat nesestříhaný dodatečný materiál nedá zas tolik práce. Tak nějak nechápu co se stalo. Ale znovu jako na všechno mám svoje teorie:
Lauren Faust sama když propagovala MLP:FiM na svém DA profilu psala, že když si to lidi chtějí sehnat, určitě by se neměli dívat na YouTube, protože to by byl strašný kriminální čin (myslela to ironicky). Zničeho nic John de Lancie zasílá osobně e-maily o tom jak budou sekané hlavy za to když někdo sosne dokument z torrentů a podobný vyjádření vydala i Lauren Faust? To se mi ňák nezdá.
No projel jsem si diskuzi ve který si samotný Michael Brockhoff stěžuje na to, že produkce dodatečného materiálu byla zastavena, protože
  • Nečekali tak obrovskou míru pirátství v komunitě (Broníků)
  • Naopak čekali, že na komunitě vydělají víc peněz pro produkci dodatečného materiálu a že komunita je sice pěkná, ale lidi v Hollywoodu nedělají za dobrý pocit u srdce, ale za prachy kde nalinkoval tohle
Začínám cítit, odkud vítr vane. Nalinkovaný materiál je směšný. Chci říct, přepočítal jsem si vybranou částku na Kickstarteru na naše peníze: Něco málo přes 6 milionů korun českých. Jen Kickstarter, nejsou v tom započteny vybrané peníze za standardní prodej pomocí digitální distribuce, které údajně byly tak malé (přitom jak tak sleduju dle fóra, tak kupují i lidi, kteří by si normálně nic nekoupili jen aby tvůrce aspoň trochu podpořili). O takových zakázkách má můj šéf mokré sny. Asi zabalím svých pět švestek a stěhuju se do Kalifornie, protože i za to že ráno vstanu z postele tam dostanu na hodinu tolik za to tady, že jsem v práci od rána do večera, na měsíc. No jestli jen vybral ranec zlaťáku, rozdělil ho po Kalifornii a pak začal brečet, že kvůli míře pirátství nejdou prodeje tak dobře jak by šli a že se nevybral dostatečný ranec peněz za který by mohl žít a kvůli tomu se nebude vydávat dodatečný materiál, pak se ani nedivím…no prostě nevím co si o tom mám myslet. Vidím celý náklaďák věcí co se udělal špatně a myslím si, že bych sám věděl jak je udělat lépe. No nemusím mu do diskuze nic psát, protože celá skupina Broníku už mu napsal to co bych napsal sám. Mimochodem, Michael Brockhoff je původem Němec.

A malinký update: Tvůrci se teď zaměřují na standardní distribuční kanály jako je Netflix nebo Amazon, kde zvažují založení další kampaně na Kickstarteru pro vybrání peněz, které teď díky míře pirátství chybí. Opravdu nevím co si o tom mám myslet.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Grunt - 10.02.2013, 21:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)