Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
Po delší době od prvního shlédnutí bonusů z 1. DVD a rozšířené verze (sestávající se výhradně z rozhovoru s Tarou, Lauren a Johnem de Lancie) můžu říct, že vynaložených prostředků rozhodně nelituji Pinkiesmile Ať už jde o další záběry z Gala na bonusech 1. DVD (naše básnička se tam naštěstí nedostala) Ajsmug a nebo o rozhovory.

Ze všeho nejvíc mě asi potěšil fakt, že co se týče pohledu na MLP, tak se ten můj zas tolik neliší od toho, který zastává John de Lancie Twilightsmile sice mám poslední dobou pocit, že jsme mezi bronies oba v menšině, ale po shlédnutí rozhovoru s ním na bonusovém DVD mě to zas tak moc nemrzí Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Jamis - 31.03.2013, 14:02

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)