Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
Jamis: dik za nazor, asi udelam nejlip, kdyz zkouknu nejdriv ten 1 dil Twilightsmile to sem asi blbe napsal, jestli z toho nejak vyplynulo, ze bych byl rad aby v dokumentu bylo nejak zduraznovano gore/R34, spis sem myslel aby bylo jasne ze bronies sou adult fans a ne nejaka prerostla decka Pinkiesmile ale lepsi bude se na to podivat a pak vynaset soudy Rainbowlaugh

co se tyce polarizace fandomu - to chapu, ze jsou ruzne rozdily, ale proste si nemyslim, ze je dobre chovat se macessky k nejake casti fandomu, ktera je zrovna u verejnosti v nemilosti. meli bychom podle me dat najevo ze i tahle cast fans je soucasti fandomu a postavit se za ne a nestydet se za to (to neznamena to nejak verejnosti cpat), proste si uvedomit, ze je to take cast fandomu a prijmout to. btw - "verejnost" to sou lidi co cumi na novu, vyprodavaji kina na 50odstinu a vari podle ladi hrusky - chapu ze na nazoru "verejnosti" dost zalezi, ale nemeli bychom se z nej hned potento....

medialni sikana velkych hracu - to zni zajimave, musim si zjistit i to pozadi Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Mácaman - 18.02.2015, 12:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)