Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
Jamis: koukam ze to asi neni tak jednoduche, jak si predstavuju. Me se na tohle zeptal jen jeden clovek a tomu sem rek: "no a co? je to proste popularni serial, a tohle je proste dneska u takovych fenomenu normalni - vem si LOTRa nebo Avatara." pochopil a byl klid. Ale predstava, ze to nekomu musim vysvetlovat na kameru me fakt dost desi: hlavne kvuli me prirozene stydlivosti, ja bych mel problem rict na kameru i recept na braborovy salat Pinkiesmile to cos psal o kolektivu a rodine zni taky dost strasidelne - ja mam proste k tomuhle postoj ktery bych kratce shrnul jako "no a co, na tom dnes neni nic zvlastniho, deji se horsi veci" a tohle cos naznacil, ze by nekdo mohl kvuli tomu mit takove problemy me teda dost desi. Asi mam o lidech jeste dost naivni predstavy, ale ja uz sem halt takovej Pinkiesmile ja si proste celkove myslim , ze se na tohle casto klade zbytecny duraz, zvlast , kdyz je to podle me jen okrajova soucast fandomu. Z meho pohledu to zkratka neni nic co by stalo za to nejak hloubeji resit - na druhou stranu to beru tak, ze i kdyz je to okrajova cast fandomu - porad je to cast fandomu a ja sem ten posledni abych nekoho soudil. proste jak se rika "zit a nechat zit". ale asi mam jen zkratka stesti, ze sem se zatim nesetkal s nejakym vetsim hejtem v tomhle smeru....

a i to je dovod proc sem se jeste na zadne brony-docy nekoukal, proste se trochu bojim, co bych se mohl o bronies a antibronies dozvedetRainbowlaugh

PS: rozhodne nemam zajem "s timhle" nejak verejne spojovat svou tvar, na druhou stranu, nemam problem o tom s nekym kdo se zepta mluvit v duchu , jak sem psal vyse: "no a? tobe to prijde divny/zajimavy? me moc ne, spis se podivej na tohle...."
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Mácaman - 18.02.2015, 13:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)