Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
#8
Těším se, až to bude venku (a jestli se tam uvidíme Twilightsmile když si na to vzpomenu Facehoof ... Rainbowlaugh ) - objednávat budu hned po Novém roce.

Podle mě to někdo leakne hned, což ovšem není zas tak na škodu věci - zaplacené to je, když to bude chtít někdo použít v médiích (či jinak komerčně), tak si práva koupí a ti, co budou chtít tvůrce podpořit, si to koupí. Filmy z kin a nová alba leakujou taky téměř ihned a evidentně to ničemu nevadí (akorát distributoři se můžou ***) - filmy trhají rekordy v tržbách a hudba se taky prodává pořád - už mockrát jsem narazil na přístup "tady je moje hudba na YouTube, mp3 zdarma stáhnete tady, ve FLAC za dobrovolný příspěvek od $1 zase tady" a funguje to.

Že si ten dokument koupí spousta bronies, no proč ne... a že mnoho dalších, kteří o fandomu nic neví, si jej nekoupí... myslím, že s tím tvůrci počítali. Každopádně k popularizaci je to skvělý počin.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Jamis - 28.12.2012, 10:54

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)