Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
#86
Nečekal jsem až mi přijde link a dokument si sám proaktivně stáhnul Pinkiesmile dokoukáno před chvílí.

Moc se mi to líbilo - čekal jsem, že dají trochu víc prostoru evropským conům (BUCKu a Gala) a tomu, co natáčeli tam (bylo toho mraky), ale zas chápu, že alespoň podle záběrů byl BronyCon akcí daleko větších rozměrů - máme co dohánět Twilightsmile

S takřka vším, co tam bylo řečeno se můžu ztotožnit - a nejenom s tím, co bylo řečeno: při sledování záběrů z BronyConu a toho, co tam bronies vymýšleli, si při vzpomínce na Gala říkám, že se všude vymýšlí téměř stejná brony zábava, ať jste na kterémkoliv místě YAAAAY! Rainbowlaugh

A samozřejmě mě potěšilo, že jsem se tam na vteřinu taky mihnul Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Jamis - 20.01.2013, 17:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)