Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
No mě furt link nepřišel, ale stahuju to přímo ze Scrlandu. Zatím jsem viděl čtvrtinu a je to naprosto špičkové. Mě nejvíc dostávají ty reakce rodičů, především toho německého Helmuta. Určitě stojí za to koupit.
(20.01.2013, 18:29)kotja Napsal(a): Když jsem si to kupoval nabízeli Pay-pal. Jak to funguje? Je to něco jako trezor a peněženka? - Většinu peněz mám v trezoru (třeba i za jedněmi ze dvou dveří - druhé vedou do smrtící pasti a obě hlídají tři strážci jeden vždy mluví pravdu, druhý lže a třetí zabije každého, kdo položí mazanou otázku Pinkiecrazy), ale když jdu na nákup vezmu si peněženku s trochou peněz, takže, když mě okradou peníze v trezoru nedostanou.
Jak moc Pay-pal podporují české e-shopy?
Když už jsme u toho, jakou největší částku se vám podařilo poslat do černé díry (internetový nákup daleko ze zahraničí)? Já tam posílám porůznu všelico a zatím mě nikdy nezklamaly. Moje největší sázka byla skoro 10 000,-Kč.

Ještě jedna věc. Nevím čím to ty matky v Manchesteru krmí, jestli lokální sklizní lenu nebo co, ale
   
…no prostě cute.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Grunt - 20.01.2013, 19:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)