Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
(20.01.2013, 19:54)Fun1k Napsal(a): Je to naprosto úchvatný dokument. Snažil jsem se, ale párkrát jsem to už nevydržel a začal plakat z čirého dojetí. Dokonce i sestru to trochu zajímalo.
Zase mi to připomnělo, že nejsem "strange, stupid or lame", ale že jsem jeden z miliónů bronies, že v tom nejsem sám. A připomenout si naši soudružnost je důležité, ať se nacházíme v období našich rozporů či nikoliv.

(20.01.2013, 21:56)niemand Napsal(a): Teď jsem to dokoukal a nemám slov. Bylo to úžasný a teprve po shlédnutí mi došlo, jak je "tohle všechno" obrovský, úžasný a jsem rád, že jsem toho takovou malou součástí.

Jak psal Fun1k, taky mě to dojalo, sice jsem nebrečel, ale slzy jsem měl na krajíčku.

Jop, to je přesně ono - při dívání si až moc dobře připomeneme, že každý brony je součástí téhle úžasné celosvětové komunity Pinkiesmile

... a teď už myslím chápete, proč na spoustě CZ/SK bronies srazů vždycky skončíme u vyprávění o tom, jak jsme byli na Gala Rainbowlaugh protože tam se všechno tohle děje kolem vás a připadáte si jak Alenka v říši divů Twilightsmile jen počkejte, až to zažijete na vlastní kůži - to je teprve nářez Pinkiesmile prodej lístků mimochodem začíná příští sobotu Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Jamis - 21.01.2013, 00:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)