Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
(28.12.2012, 13:12)kotyz Napsal(a): Stejně jestli to pude na iTunes tak bude hned torrent na yayponies...
Yayponies mají sekci s vyjádřením, že nebudou a ani nikdy neměli v úmyslu to poskytovat. iTunes ripy tam totiž měli kvůli omezením co se týče ne-USA zemí (toho zanedbatelného zbytku světa, no), a v poslední době taky kvůli tomu, že iTunes derpuje skoro každou epizodu, takže upravení zpirátění poníci jsou kvalitnější než originál.

(Na index stránce mají "I'm a big fan of the irony behind pirated ponies being better than legit one... " Pinkiehappy.)

(20.01.2013, 18:39)Jamis Napsal(a): Výhodou je, že ti stačí důvěřovat PayPalu a nemusíš se zabývat důvěryhodností příjemce peněz (třeba kvůli krádeži údajů platební karty) a navíc je to hodně pohodlné.
↓↓↓
České e-shopy PayPal téměř nepodporují.
Czech business, co dodat.

(20.01.2013, 19:41)Grunt Napsal(a): Když už jsme u toho, jakou největší částku se vám podařilo poslat do černé díry (internetový nákup daleko ze zahraničí)? Já tam posílám porůznu všelico a zatím mě nikdy nezklamaly. Moje největší sázka byla skoro 10 000,-Kč.
Když už jsme u toho, můžete mi někdo vysvětlit jak vlastně celé ty platební karty a účty fungují? Protože já žiju v lese (téměř doslova) a o tohle se nezajímám. Ale ony se bez toho trika z Welovefine a dokumenty špatně kupují.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Xaverius - 22.01.2013, 02:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)