Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
Dopozerané, precítené, rozdýchané... ako by som to mal zhodnotiť?
Som šťastný a smutný zároveň.
Šťastný som, že tento dokument vznikol. Šťastný som, že je fakt vydarený a parádne spracovaný. Som rád, že som načerpal nejaké nové vedomosti. A hlavne som rád tomu, aký je tento fandom... awesome.
Veľmi smutný som bol z Lauren, keď hovorila o svojom odchode z tvorivého tímu. Doteraz som moc o tom nevedel a bral som to ako "niekde si ma zavolajú, ja odvediem pre nich svoju prácu, z ktorej sa teším, ale idem zase o dom ďalej". Jej vyjadrenie ma však skutočne dojalo a vypustil som aj nejakú tú slzu. Smutný som aj z toho, že všetky tie awesome veci, ktoré som videl v dokumente, sú pre mňa vzdialené a nerealizovateľné. Či už účasť na nejakom z veľkých conov alebo skrátka byť skutočne aktívny brony, keď človek vidí, aká to je neskutočná zábava. Sú to veci, na ktoré je vôľa, ale nie je čas a prostriedky... To už je však len moja čisto subjektívna vsuvka, ktorá nemá s hodnotením dokumentu nič spoločné... je to len jeden z pocitov, ktoré vyvolal, a tak ho spomínam tiež.
Takže za celý projekt palec hore!
I'm the S to the M to the O K E
And ain't no other pony got a hookah like me
I'm Smokelicious
http://itsjustred.deviantart.com/
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od red - 22.01.2013, 20:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)