Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
(22.01.2013, 20:35)red Napsal(a): Smutný som aj z toho, že všetky tie awesome veci, ktoré som videl v dokumente, sú pre mňa vzdialené a nerealizovateľné. Či už účasť na nejakom z veľkých conov alebo skrátka byť skutočne aktívny brony, keď človek vidí, aká to je neskutočná zábava. Sú to veci, na ktoré je vôľa, ale nie je čas a prostriedky...
Ano, ten pocit znám. Vždycky mě štve, že bych rád tvořil, ale nic pořádně neumím, protože mám hudební hluch a s kreslením to taky není nejslavnější. Možná dělat něco na youtube. Ale všechny věci už jsou rozebrané. No a co se conů týče - Emerika je daleko. Ale my máme aspoň to FF (kde se možná objevím i s kostýmem, ale to musím probrat s Eseonou). A teda Galacon, ale to je zahraničí a tam jezdit neumím Pinkiehappy.

(23.01.2013, 00:15)Hotsteppa Napsal(a): Navyše, John de Lancie má neskutočnú charizmu, z Tary láskavosť priam žiarila, Lauren ma dojala a nikdy by ma nenapadlo, že The Living Tombstone je z Izraela Rainbowlaugh
Tara dokazuje, že se o fanoušky stará téměř denodenně na twitteru. A trollí jako o život Pinkiehappy. Co se Tombstonea týče, že je z Izraele může být kuprapodivuhodné, mně to taky nenapadlo, ale pak jsem to nějak zachytil. Myslím, že v nějakém livestreamu měl za sebou izraelskou vlajku Rainbowlaugh.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Xaverius - 23.01.2013, 00:33

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)