Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP
Trochu spekulací, které mi uvízly v hlavě - tentokrát o tabuli ve třídě Cheerilee.

Jistě jste si všimli těch klikyháků, co na ní jsou.
[Obrázek: 6pU4Nh.png]

Na první pohled mi to připomíná nějaké vektorové počty. Jinými slovy, vysoká matematika se učí už v nízkém věku, takže když byste se dostali do Equestrie a neměli vysokoškolský titul, byli byste za nevzdělance.

Ti z vás, kterým se tato představa nelíbí, si místo toho můžou představovat, že to není pro hříbata, a jen to zůstalo z večerní školy pro dospělé, která jen v seriálu nikdy nebyla zmíněna.

Pokud se vám spojitost vysoké matematiky a poníků nelíbí vůbec, mám ještě třetí nápad. A sice, že to je text nepřeložený z Equestrijštiny, který pouze obsahuje jednoduché číslice, možná sem tam algebru.

Nakonec jsem si nechal možnost, ke které se přikláním já. Vzhledem k tomu, že tam ta čmáranice je pokaždé, v každé sérii stejná, tak si myslím, že to tam prostě nějaký uličník nesmazatelně vyryl a doteď se nenašly finance/čas/příležitost na to, aby to vyměnili. A jako význam klidně možnost 3.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 28.01.2013, 23:15
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 17.08.2013, 23:22
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Quint-t-W - 19.09.2013, 21:12
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 07.01.2014, 19:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)