Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP
2Zagami: Jo, taky mě to napadlo. Jenže nejsem schopnej vypotit z fleku zápletku. Já píšu tak, že se vžiju do situace a tak dlouho hledám řešení, dokud nepřijde samo.
Ale už jsem přemýšlel nad tím, že by se dalo zajít dál - proč je tak málo alicornů? To je jednoduché. Zlí, sobečtí a nezodpovědní jednorožci se proměnili na hvězdy a musí za trest zářit v temnotě, protože promarnili svoje nadání Twilightsmile. Někteří se snažili proti tomu bojovat a proto pomohli Nightmare Moon zpátky na zem...
Ovšem kam odcházejí duše špatných zemních poníků, to jsem ještě nevymyslel. Je docela možné, že probíhá nějaký druh recyklace, ale těžko říct Rainbowlaugh. (EDIT: No tak mě napadá, že vlastně máme podsvětí, které hlídá Cerberos. Takže problém vyřešen - můžeme začít dělat story Rainbowlaugh)
Možností je habaděj. Canonu to zatím neodporuje a bylo by to narvané příležitostí. Jenže musel bych se dostat do ráže, abych na takové základně začal stavět.

2Hotsteppa: Proč ne? Koneckonců i křesťanský Bůh je mrtvý a není s tím žádný problém Rainbowwild.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 28.01.2013, 23:15
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 17.08.2013, 23:22
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Elevea - 16.12.2013, 08:48
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 07.01.2014, 19:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)