Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuriozity v oboru IT - aneb tam, kde zůstavá rozum stát
#45
Pokud tohle nový majitel vidí tak ti opravdu nezávidím.

Jedna příhoda z práce. Dnes již bývalý spolupracovník dostal za úkol vyčlenit v kabelovém kanálu místo pro další svazek kabelů. A jelikož to tam někdo předtím jen tak natáhnul bez ladu a skladu, přičinlivý kolega se jal situaci napravovat. Nejprve si usmyslel že aby se udělalo místo je potřeba všechny kabely v kanálu srovnat. Tím zabil půl šichty. Když už se blížil ke konci zjistil že mu několik kabelů kříží ty ostatní a že se mu to nelíbí. Změřil si tedy že v daných kabelech neteče žádný proud a ubezpečen o tom že kabely nejsou pod napětím začal stříhat. Všechno se zadrhlo hned u toho prvního. Jednalo se o takový 7 - 8 mm tlustý drát z tvrdého oranžového plastu. Nebudu vás napínat kolega přestřihl optiku, takže v tu chvíli půlka fabriky bez sítě. A teď si hledejte někoho kdo vám svaří optické vlákno mezi svátkama Rainbowlaugh


Upozorňuji příhoda z doslechu. Dělal jsem s ním jen párkrát a u tohohle jsem nebyl. Bylo mi to ale dost barvitě popisováno kolegou který tam byl, prokládal to velkým množstvím vulgarismů Pinkiehappy
"Luna nos custodit" - "Luna watches over us"
Luna - Polštářek
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Kuriozity v oboru IT - aneb tam, kde zůstavá rozum stát - od RicoTheCat - 02.03.2013, 08:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)