Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuriozity v oboru IT - aneb tam, kde zůstavá rozum stát
#48
(02.03.2013, 08:47)RicoTheCat Napsal(a): Pokud tohle nový majitel vidí tak ti opravdu nezávidím.

Jedna příhoda z práce. Dnes již bývalý spolupracovník dostal za úkol vyčlenit v kabelovém kanálu místo pro další svazek kabelů. A jelikož to tam někdo předtím jen tak natáhnul bez ladu a skladu, přičinlivý kolega se jal situaci napravovat. Nejprve si usmyslel že aby se udělalo místo je potřeba všechny kabely v kanálu srovnat. Tím zabil půl šichty. Když už se blížil ke konci zjistil že mu několik kabelů kříží ty ostatní a že se mu to nelíbí. Změřil si tedy že v daných kabelech neteče žádný proud a ubezpečen o tom že kabely nejsou pod napětím začal stříhat. Všechno se zadrhlo hned u toho prvního. Jednalo se o takový 7 - 8 mm tlustý drát z tvrdého oranžového plastu. Nebudu vás napínat kolega přestřihl optiku, takže v tu chvíli půlka fabriky bez sítě. A teď si hledejte někoho kdo vám svaří optické vlákno mezi svátkama Rainbowlaugh


Upozorňuji příhoda z doslechu. Dělal jsem s ním jen párkrát a u tohohle jsem nebyl. Bylo mi to ale dost barvitě popisováno kolegou který tam byl, prokládal to velkým množstvím vulgarismů Pinkiehappy

Vy máte ve firmě optiku?
To chci taky, ale doma Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Kuriozity v oboru IT - aneb tam, kde zůstavá rozum stát - od Dex - 02.03.2013, 11:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)