Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuriozity v oboru IT - aneb tam, kde zůstavá rozum stát
#15
Tak mě se stalo to, co niemandovi s GTA III. Byli to ale Keltští králové Rainbowlaugh
To si takhle říkám, že si zahraju, vložím CD do mechaniky, najednou zvuk jak z mixéru a nešla otevřít. PC jsem rychle vypnul - ten moment když držíte několik vteřin tlačítko pro vypnutí a CDromka vám k tomu mixuje úžasné CD Rainbowlaugh

Tak jsem ji vyndal, rozšrouboval, vytáhl pevné kusy a tak 20% CD vysypal na noviny v podobě prachu. Byla to první mechanika co jsem měl a pocházela z mého prvního, nesmrtelného, počítače. CD Keltštích králů i mechaniku jsem si koupil novou a dobrý... než se mi nezačala kazit i ta nová mechanika. Strašně jsem potřeboval spustit nějaké CD a na té "nové" prostě nešlo, tak jsem sáhl do šuplíku a vytáhl mixér. Namontoval jsem ho, pomodlil se a zapl počítač - zvuky jako probouzející se rancorn. Ale dobrý, po probuzení už byl klid, dokonce se i vysunula. Tak vložím testovací CD na zkoušku a nic. Dobrý, nenačítá, ale ani nemixuje, zkusím to CD, které jsem potřeboval... jelo Pinkiegasp

Tato mechanika pak ješte dlouhé roky věrně sloužila, způsobem, že každé CD, které nebyla schopna spustit jiná mechanika (přežila asi 4 jiné, pak, jak nadešel věk DVD, jsem ji vykuchal a udělal z ní trezor Rainbowlaugh ) tahle spustila, ale žádné jiné. Velice podivná symbióza Rainbowlaugh

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Kuriozity v oboru IT - aneb tam, kde zůstavá rozum stát - od Pajzl - 29.01.2013, 06:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)